Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kepes Budapestrol Londonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kepes Budapestrol Londonba jonni, akkor azt nem csak a szex miatt teszi, ugye? Csak szexert nem utazna ennyit? Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolat - eddig egesz gyakran tudtunk talalkozni, mert en ingazom a ket varos kozott. Viszont most a munkaba bele kell huzni es mar 1 honapja nem lattuk egymast. Kerdezte mikor megyek? Mondtam, hogy nem tudom es azt mondta akkor lehet neki kell jonnie inkabb Londonba.


En munkahoz kapok szallast, ahova nem johet akarki, szoval tudja, hogy ha jon hotelt kell foglalnia...

Szexert csak nem tenne ennyi erofeszitest nem?


Otthon is varialjuk az elfoglqltsagainkat, hogy tudjunk talalkozni, enegalabbis elegge meg tudom kavarni neha a dolgaimat. Valoszinuleg o is, de nem tudom, nem latom, neki mennyi szervezes az, hogy egy napot uresse tegyen, amikor megyek hetkoznap.

Jo lenne tudni, hogy o is aldoz erre a kapcsolatra es azert szeret, nem csak a szex miatt kellek neki :)


De Londonba csak nem utazna el csak a szexert, nemde? :)

Vagy ha igen, akkor varazspuncim van xD


En szeretem, es o is mondta mar, de bonyolult az egesz...

Barcsak egyutt lehetnenk.


2014. jan. 16. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy a választ illetőleg, az gáz....
2014. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Áh dehogy, itthon olcsóbban kijön egy lány :D


Budapest - London kapcsolat?


Nagy távolságot fellobbantja vagy kioltja. Hogy is van ez?

2014. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

En ingazom, otthon tanulok: gyakorlat, vizsga amire bemegyek.

Gyakorlat miatt tavaly eleg sokat voltam otthon.

Most viszont a munkara, karrierre kell koncentralnom jobban.


O azt mondja lehet pont ez a jo kapcsolat titka, hogy nem logunk mindig egymas nyakan. Mondjuk ha egyutt laknank, akkor is a munka miatt szinte csak ebedre meg este talalkoznank.


Amugy nagy a korkulonbseg... na meg mea culpa, szereto vagyok.

1 ev 3 honap, es nem birok lelepni, annyira jo vele lenni, es annyira jo az erintese... mellette ugy erzem, hogy en is fontos vagyok, es nem csak szexre kellek, tudom, mindig meghallgat, az osszes hulyesegemet, meg annyira szeretem amikor o is mesel... tudom, hogy kedvel, erzem az erintesen, ahogy ramnez, ahogy hozzam beszel... de nem tudom mennyire :) neha ugy erzem, hogy szerelemmel szeret, ahogyan rammosolyog. Neha meg csak hogy szeret, vagyis nagyon kedvel... nehez ez igy.

2014. jan. 16. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmegy Londonba utánad, nem elég egyértelmű?

Szerintem szerelmes beléd

2014. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az attól függ...

Ha csak azt akarja tőled, azt kéri akkor igen...

ha nem mászik rád folyton akkor nem csak azt akarja.

2014. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Folyton egymasra maszunk, en is. Sot en talan jobban, mar elkaptam joparszor az autoban "szegenyt" :P Megorulok erte, de azt mondja en is megorjitem ot. :)


Beszelgetunk is persze, szeretem, hogy meghallgat, na meg szeretem hallgatni amit mesel :)

Nem tudom mi lesz ebbol, de az biztos, hogy most jol erzem magam vele, boldog vagyok amikor egyutt vagyunk, es en is boldogga teszem ot. Szoval egy ideig meg biztosan igy marad ez.

2014. jan. 16. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy dugásért nem mennék el a világ végére.
2014. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!