Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Los Angelesbe...

Budapestről Los Angelesbe menyi idő a repülő? Tehát ha én jövőhét Péntekre akarok érkezni azaz október 24-re akkor mikor kell repülőre szállnom Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 15 óra repülővel, egy atszallassal.
2014. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit keso mar repulojegyet venni! Budapestrol indulva "nyersz" kilenc orat tehat pl. a Swiss gepe reggel 9:35 indul, ket orat ucsorogsz Zurichben, delutan otre ott is vagy Los Angelesben. Hasonloan Lufthansa muncheni atszallassal 8:50-kor indul Budapestrol es delutan fel negyre van ott, szinten ket orat kell varni.
2014. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Deltaval utaztam, Frankfurtba volt kb 1 óra vagy 1,5(?), onnan Los Angeles 11 óra. A repülőre átszállás közötti várakozás 2.5 óra volt. De ez 10 évvel ezelőtt volt, nem tudom azóta jobbak e a repülőgépek vagy változott e a repülési irány. Mi akkor Kanada fele kerültünk.
2014. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!