Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy október...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy október végéig rövidnadrágban akarok járni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma szólt ezért a főnököm, azt mondta, egy ennyi idős férfi, mint én, lehetne már komolyabb. Miért, nem szép a lábam? - kérdeztem vissza röhögve. Ő meg mérgesen elviharzott.
2009. szept. 14. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez attól függ mi a munkád. Ha irodában dolgozol, oda azért egyáltalán nem kéne rövidgatyában járni, van egy business öltözék ami általánosan elfogadott. És a kollégáid, akikkel napi 8 órát együtt vagy se feltétlen kiváncsiak a lábaidra. Ne lepődj meg ha ugrik a prémiumod...
2009. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mit dolgozol? A legtöbb helyen nyáron sem illene rövidnadrágban járnod.
2009. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
34%
Szerintem tök gagyi a főnököd.Ha nem fázol,miért ne járhatnál rövidgatyába?Nem is tudtam,hogy korhoz kötött a viselése:)
2009. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mit csinálsz. Árufeltöltő biztos lehetsz rövidgatyában. De ha ügyfélforgalomban vagy, ha tárgyalnod, egyeztetned kell másokkal, akkor nagy bunkóság nem rendesen felöltözni.

A másik, hogyha nemkem egy alkalmazottam ílyen stílusban válaszolna, az repülne. Nem szórakozásból szóltam rá, elvárom a tisztességes választ.

2009. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Az illem előírja férfiaknak hosszú nadrág viseletét irodai környezetben!
2009. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
10:51 vagyok. Köszi a lepontozást, tényleg nem lett volna szabad leírnom az okát, miért zavarja a főnököd. Sőt azért írtam, mert szerinted Én csak az illemet ismerem, és Én is hosszúnadrágban járok, nyalom a főnököm seggét, és most éppen a Te főnököd védtem, és amit leírtam a véleményem tükrözi! Ezt is pontozd le a f*szba nyugodtan, majd később beírom hogy a főnököd egy patkány, és rohadjon meg belűlről kifele, és akkor adhatsz 100%-t!
2009. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy teszek, ahogy tanácsoltad. Egyébként neked sem tetszenek a formás férfilábak? Érdekes. A főnökömnek se. Pedig az enyémek tényleg szépek. Akarsz róluk képet? Küldök szívesen.
2009. szept. 15. 11:10
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Erről eszembe jut egy érdekes kis történet, bár nem tartozik szorosan ide. Főiskolán a közgáz tanárnőnk nem engedte a fiúknak, hogy rövid gatyában menjenek be az előadására, mert rühellte a szőrős férfilábak látványát. Elég szar dolog volt a május végi-júniusi kánikulában farmerban izzadni az előadóteremben.

22/F

2009. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, mivel foglalkozol... ha épp kovács vagy, leéghet a lábszőröd.
2009. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ez atom fake, de vicces hogy mi baromságokon bírtok itt vitatkozni XD
2009. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!