Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Koli vagy bejárás?

Rékus_2000 kérdése:

Koli vagy bejárás?

Figyelt kérdés
30 km-re lakom at iskolatol. szerintetek melyik legyen?
2014. dec. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a tavolsag szamit, hanem az ido, amennyi alatt bejutsz. Ha a 30 km-t 1.5 ora alatt teszed meg valami remekbeszabott Volan-jarattal, lehet h. erdemesebb a kollegiumot valasztani az ingazas helyett. Ha ellenben vmilyen zonazo vonattal jarsz es 20 perc alatt hazavisz, lehet h. jobban jarsz mint akik Budapesten belul utazik...
2014. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

50 km-ről voltam bejárós. Visszagondolva sosem tenném meg.

A döntés a Te kezedben van. Arra azért gondolj, hogy télen nem a legegyszerűbb közlekedni. (Természetesen 12 éve is volt tél, hó és jég. Akkor a legkisebb késés 20 perc volt)

2014. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ez attól is függ, hogy mennyire bírnál kiszakadni a mostani környezetedből, és csak hetente jönni haza a szüleidhez. A kollégiumokban nem éppen a legkényelemsebbbek az ágyak, sok elég rossz állapotban van. persze azért akadnak kivételek. A kolihoz azért kell ám önállóság és kitartás. ha rossz a közösség az hatással lehet az egész életedre. nem egy ember hagyta már ott a kolit mert állandó stresszben élt. sőt jó szobatárshoz is szerencse kell

én biztos nem választanám a kolit. nem tudom menyi idő alatt érnél be, de azért csak hozzá lehet szokni a korán keléshez és a buszon/vonaton tanulni is tudnál.

2014. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:
én 30 km-ről jártam be, 1 óra vonat+20 perc BKV kellett. Nem bántam meg. Az állandó bulik a koliban nem az én világom
2014. dec. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Koli.
2015. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!