Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova költöznétek? Ausztrália...

Hova költöznétek? Ausztrália vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Munkaügyileg melyik a jobb? ha úgy van kint is maradok, magyarországon semmi nem jön össze, úgyértem még nem volt olyan állásom ahol havonta többet kerestem volna 90 ezernél, az angolom majdnem perfect és egy érettségim van csak 23/F.

2015. jan. 4. 04:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Kanada vagy Új-Zéland
2015. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Hehe... Ugye azt tudod, hogy Ausztráliába nem lehet csak úgy kimenni? És lassan Angliába sem...


Az érettségid önmagában egy nulla, az angol meg anyanyelvi környezetben egy alap, a nullpont.


Felmutatni semmit sem tudsz?

2015. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%

Az a baj, hogy sajnos egy érettségi, sőt, még egy diploma se számít semmit Angliában. Több ismerősöm is kényszerült hazajönni onnan, mert nem lehetett honosítani itthoni érettségit pedig egy önkéntes munkát akart csak elvállalni teljesen ingyen.

Ausztráliáról is vannak meredek történetek. Maradjunk annyiban, hogy egy pénznyelő zsákutca.

Ha én választhatnék, Norvégiára, Németországra vagy Ausztriára tenném a voksom. Utóbbi kettőben hihetetlen elfogadóak az emberek, nagyon jól lehet keresni, de azért kéne egy alapszintű némettudás is. Ahhoz, hogy Angliában megélj egy IB, azaz internacionális érettségi kéne, amit 2 év kőkemény tanulás előzne meg. Enélkül veszettügy.

2015. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az érettségi óta eltelt egy pár év, azalatt kitanulhattál volna egy kenyérkereső szakmát...
2015. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
De jó neked te még válogathatsz is az országok között.
2015. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

hat az angollal nalad csak angol nyelvteruletek johetnek szoba. es egy erettsegivel oda tudsz csak kijutni... nezd a jo oldalat: mosogatni meg szalag melle folvesznek

en norvegba szeretnek majd kimenni

2015. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló mire érted hogy nem lehet csak úgy kimenni?


3. v. utánnanéztem ennek a nemzetközi érettséginek, de okj-s szakmát tervezek lerakni 1-2 évest, van olyan aki csak egy szakmával és angol tudással ment ki és kifejezetten boldogul, illetve most anyukám öccse nem rég ment ki angliába gyári melóra és eléggé meg tudja szedni magát fél-1 év alatt.


Lehet kicsit elhamarkodott a kérdés mert nem mostanában megyek ki, Ausztrália jobban érdekel így ezzel kapcsolatban várok javaslatokat, Angliával kapcsolatban van segítségem.

2015. jan. 4. 23:04
 8/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló mire érted hogy nem lehet csak úgy kimenni?


Arra, hogy nem kapsz engedélyt letelepedésre és munkavállalásra!

2015. jan. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ausztráliából írok neked. 5 éve jöttem ki mint hegesztő. Nem volt könnyű de sikerült letelepedni. Én a szerencsésebbek közé tartoztam, mert meg szponzorált valaki. Akkor az angol tudásom IELTS 5.5 volt. Mára már esélyem sem lenne ugyanezt az utat bejárni. Sőt sokan csak egy tanfolyam elkezdesevel tudtak kijonni es itt maradni. Mara Mar nekik is eselytelen. Sok sikert
2015. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a túl nehéz letelepedés miért alakult ki Ausztráliában?
2015. jan. 6. 02:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!