Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely országokban jártatok már?

Mely országokban jártatok már?

Figyelt kérdés
Mindegyik érdekel lehet az nagy vagy pici, hova szeretnétek a leginkább elutazni? Hova a legdrágább és a legolcsóbb európán kívül?

2015. jan. 4. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Európán belül mindig megállunk pár napra mindig valamelyik országban. Így voltunk már

-Olaszország

- Svájc

-Ausztria

- Németország

- Franciaország

-Belgium

- Lengyelország

- Románia


1-2 hetes nyaralásokra pedig voltunk már

- Törökország

- Görögország

- Kína

- Japán

- Egyiptom

- Thaiföld

- Kenya

- Jordánia


A legdrágább talán Egyiptom volt, mert oda luxus utazásra mentünk, és nem egyénileg. A többi országokban mindig egyénileg utaztunk, vagyis nem utazási irodával, és olcsóbb volt így.

Egyiptom isteni volt, idén megint megyünk

2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Kedves első, jó férjet fogtál magadnak... :D
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szlovákia, Görögország, Szerbia, Bulgária, Lengyelország

Idén nyáron pedig Angliába megyek dolgozni is részben meg rokonlátogatóba is.

2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

2: Miből gondolod, hogy a férje fizette???

Én nőként soha nem utaztam pasi pénzéből, és a következő helyeken jártam már:

Ukrajna, Szlovákia, Románia, Lengyelország, Németország, Hollandia, Belgium, Anglia, Olaszország, Ausztria, Görögország, Spanyolország, Peru, Marokkó

2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

És az #1 után mondja azt az ember, hogy Magyarországon nem lehet megélni.. -.-

Ilyen állapotok szerint, hogy mindenki szórja a pénzét, és van annyi felesleges pénze, hogy csak ilyen több ezer km-es utakat LUXUS módon megengedhet magának, jó hogy a statisztika azt mutatja ki, hogy Magyarország egy teljesen korrekt hely... akkor nem kell sírni. Sírjanak azok, akiknek ténylegesen nincs pénzük, meg azok, akik nem csalnak/lopnak.

2015. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Nálunk a családban mindenki átlag munkahelyen dolgozik átlag keresettel, még sincs annyi pénzünk, hogy egy panel lakás + egy rozoga autó mellett még ilyen utazásokra fussa.

Sajnos mi becsületes emberek vagyunk.

2015. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
Kíváncsi lennék én azért arra, hogy az #1 hol dolgozik, hogy ennyi mindent megtud engedni magának. Hogy ha csak 1x egy évbe megy, de az is milliós nagyságrendű nyaralás.
2015. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Nepál, India, Sri Lanka, Kína, Vietnám, Laosz, Myanmar, Thaiföld, Kambodzsa, Malájzia, Indonézia, Irán, Egyiptom Románia, Horvátország, Ausztria, Anglia, Bulgária, Szlovénia, Csehország


Átlagos vagy inkább az alatti fizetésem van és az összes út magánszervezés volt.

2015. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na biztos lehúznak (egyébként külföldön élek és én is férjem is nagyon jól keresünk)

Szóval: Legdrágább Új-Zéland volt. plusz voltam még Európán kívül:

Ausztrália, Hongkong, Kína, Kanada Legolcsóbb talán Kanada volt, de csak azért mert az csak 1 hetes utazás volt.

Európa:

Csehország, Szlovákia, Horvátország, Ausztria, Németország, Olaszország, Portugália, Franciaország, Hollandia, Izland, Dánia, Svédország, Finnország (itt élek), Észtország, Svájc, Lichtenstein, Norvégia, Vatikán.

2015. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


Érdekes, hogy rögtön azt hiszik gazdag a férjem.. Bár így lenne. Nem vagyunk gazdagok. Mindketten dolgozunk. Angliában. Van otthon egy 2 szobás lakunk (öröklés) amit kiadunk. Ez is hozz egy kis pénzt a házhoz. Nincs adósságunk, mert semmit nem vesszünk hitelbe. Nem dohányzunk, nem iszunk, nem drogozunk. Nincs 30 ezres cipőnk, és 12 éves autónk van. szinte soha nem rendelek házhoz ennivalót, pizzát, inkább spórolunk és megcsináljunk magunk is. Szerintem van már vagy 8-9 éve, hogy utoljára mekibe mentünk volna. Mivel nem költekezünk felesleges dolgokra így tudunk félre tenni.

A pár napos utazások mindig akkor vannak amikor autóval hazamegyünk látogatóba. Ilyenkor tervezünk gey kis kitérőt.

Nagyobb nyaralásoknál 1 éves spórolás segítségével oldjuk meg. Mint írtam szinte minden nyaralást egyénileg oldjuk meg. Thaiföldre úgy mentünk, hogy megvettük a repülőjegyet, figyelve mikor a legolcsóbb. A gépről leszállva szinte azonnal leszólítottak mindenkit szállás ügyben. Így találtunk olcsó, tiszta, szép szállást. Ha jól emlékszem 8 nap szállással, repülőjeggyel, költőpénzzel 300-400 ezer forintból kijöttünk..

Idén újra megyünk Egyiptomba, de már tavaly július óta gyűjtjük a pénzt rá, hogy szeptember végén-október elején tudjunk menni.. Mi erre költünk..

Mások más dolgokat vásárolnak.

2015. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!