Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely mediterrán országokban...

Mely mediterrán országokban jártatok már?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor utaztok egy országba akkor mik az elvárásaitok?Mit vártok el a szálláshelytől?

Mediterrán térségen belül ki hol járt már?Volt aki csalódott??


2011. szept. 19. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Jártam Spanyolországban, Franciaországban, Olaszországban és Görögországban, mindegyikben többször, több különböző helyen. Saját magam szoktam az internet segítségével megszervezni az utazást, még sosem csalódtam. Az elvárásom az, hogy a tenger tiszta legyen, a szállás szép helyen legyen (ne jellegtelen apartmanvárosban), tiszta és hangulatos legyen a szoba saját fürdőszobával, fejenként naponta kijöjjön 50-60 euróból. A mediterrán városok, ahol eddig nyaraltam: Taormina, Positano, Monterosso (Olaszország), Oia (Santorini-Görögország), Paleokastritsa (Korfu-Görögország), Menton, Cannes (Franciaország), Marbella (Spanyolország). Szerintem ezeken a helyeken képtelenség csalódni, egyszerűen lenyűgözőek.
2011. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén Spanyolország, Franciaország, Olaszország, és Görögország. Ezeken kívül Horvátország, és Montenegró. :)

Pontosabban amelyik városokat már láttam:

Spanyolország: Lloret de Mar (7 nap), Tossa de Mar (1 nap), Barcelona (2 nap)

Franciaország: Nizza (2 nap), Cannes (1 nap)

Olaszország: Velence (1 nap), Verona (1 nap), Lido di Jesolo (2 nap)

Görögország: Paralia (5 nap), Olympic Beach (10 nap), Thessaloniki (1 nap)

Horvátország: Dubrovnik (1 nap)

Montenegró: Šušanj (2x 10 nap), Igalo (10 nap), Sutomore (10 nap), Kraljičina plaža (kb 5x), Žanjic (3x), Čanj (2x)


Az elvárásaim, hogy szép hely legyen, és hogy lehessen a közelben sokat kirándulni. :) A szállás pedig legyen tiszta, és rendezett, az étellel a szálláson pedig ne legyen semmi kifogásom.

2011. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!