Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van meg valaki aki hasonlóan...

Ches kérdése:

Van meg valaki aki hasonlóan gondolkodik?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy könyvet ami mintha csak almaim életéről szólna.Szóval egy lányról aki elszökik otthonról h elkezdje bejarni a világot egy hátizsákkal.annak a híve,hogy nemszeretné egész életét egy kisvárosban leélni egy bizonyos munkahelyen,mindennap ugyanazt csinálni.ugy szeretném énis bejárni a világot.van még valaki akinek hasonló elképzelése van?és szeretne róla beszélni?
2015. febr. 5. 20:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnam elhagyni mikor szeretem?és egyebkent is hamarosan összeházasodunk.majd csak lesz valahogy.remélem megtudom beszélni vele az egészet,vagy pedig örökre lemondok az álmaimról! :/ :(
2015. febr. 24. 12:59
 12/24 A kérdező kommentje:
Ja ês egyébként az útlevéllel nincs gond,van útlevelem is vízumom is,ugyhogy bárhová mehetnék...
2015. febr. 24. 13:01
 13/24 anonim ***** válasza:

Aki az álmairól mond le az az életéről mond le.


Mi az hogy van vízumod? Egy vízum egy országba szól. Van pl turkmén vízumod?

2015. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Olyan útlevelem van amivel sok országba beléphetek.a vízum pedig nem probléma!
2015. febr. 24. 13:19
 15/24 A kérdező kommentje:
Lemondok az álmaimról egy mási álom reményében.már nagyon sokszor elgondolkoztam rajta,h elhagyom és lelépek.DE NEM MEGY...Remélhetőleg megtudok vele egyezni... :/
2015. febr. 24. 13:24
 16/24 anonim ***** válasza:
Az az útlevél érdekelne, mivel a magyar útlevél az egyik legerősebb. Igényeltél már valaha vízumot? Nekem jó pár van az útlevelemben de nem mindegyik megszerzése volt probléma mentes bár túl problémás sem. Nagyon sok országba csak LOI-val kapsz vízumot lehet akármilyen útleveled és vannak helyek ahova csak szervezett csoporttal mehetsz nincs FIT turizmus.
2015. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban h 2 utlevelem van...és egy néhány vizumom is!!! :)
2015. febr. 25. 06:13
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fogalmad sincs mi az a vízum, a legtöbb vízum 3 hónapig érvényes, néhány meg csak arra az időre amid ott vagy. A legtöbb vízumnak feltétele hogy return repjegyed legyen.
2015. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 demonlord90 ***** válasza:
vagy pedig diplomaták a szülei, ezesetben tényleg nem lehet vele sok gond :) vagy kettős (szerb) állampolgár, akik szintén rengeteg országba beléphetnek vízum nélkül velünk ellentétben
2015. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kepzeld egyik fajat vízumom pl. 3 evig ervenyes.a masikat most nemtudom pontosan az kevesebb ideig azthiszem.nemvagyok idióta drága válaszolók.kettős állampolgár vagyok igen.és valami gond?
2015. febr. 26. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!