Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki hozzám hasonlóan érzi...

Van aki hozzám hasonlóan érzi magát? Tehát vannak barátaim meg minden, de még sincs egy olyan ember aki tudom hogy teljesen megért, és úgy gondolkodik mint én.

Figyelt kérdés
Mostanában tökre egyedül érzem magam. Nem vagyok zárkózott meg semmi, egy társasági embernek mondanám magam, csak szerintem én érettebb vagyok mint a velem egykorúak.. És nincs olyan társaság ahol meglelném a helyem, még egy olyan ember sincs aki ne gondolkodna hozzám hasonlóan.. Úgy érzem hogy a korombeliek (sőt még a tőlem idősebbek is) annyira gyerekesek, hülyén gondolkodnak, nem látják jól a dolgokat.. Nemtudom, van olyan aki szintén így érez? Nem akarok beképzelt lenni meg semmi ilyen csak sokszor úgy érzem hogy a többi ember, meg az emberek nagy része annyira hülye, begyepesedett stb.. 16/L

2013. okt. 28. 00:38
1 2
 1/13 kicsilany16 válasza:

szerintem nincs oylan, hogy egy ember 'hülyén gondolkodik' vagy hogy 'nem látja jol a dolgokat'. mm legalábbis íg általánosítva.. kimondott témára/témákra lehetséges. indenki ugy látja a dolgokat ahogy felnőtt, amivel/amiben felnőtt. erről nem tehet.

lehet, hoyg néha gyerekesek, de ezeknek is megvan az előnye.. próbálj kicsit belelátni a dolgokba jobban és tüntesd el magad előle ezt a "mindenki gyerekes és senki nem ért meg" falat. szerintem..

2013. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam mint te (nem volt olyan régen azért), akkor én is hasonlóan gondolkodtam, mint te, szóval tudom mit érzel. Ha szeretnéd, én szívesen levelezek, vagy chatelek veled, csak, hogy ne érezd magad olyan magányosnak.

Írj nyugodtan privát üzenetet, ha szeretnél beszélgetni.

2013. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miben érettebb a gondolkodásod? Mondanál egy példát? :)
2013. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, lehet, kicsit előítéletesnek tűnik, de tapasztalatom szerint aki úgy kezdi a jellemzését, hogy "érettebb vagyok, mint a többiek", arról rendre kiderül, hogy egyáltalán nem érettebb, csak meglehetősen különc.
2013. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es : Nincs igazad- Én is olyan vagyok, mint a kérdező. Érettebben gondolkozunk a korosztályunknál, át tudunk lépni az értelmetlen, megjátszott beszélgetéseiken, nem költünk 10 000 forintot bulikban, s inkább leszünk egyedül minthogy egy mű bandában gyötrődjünk, olyanok közt kik csak papíron a barátaink, de a kezüket nem emelnék értünk.


A különcség az akarattal jön létre. Különc az, aki más akar lenni, ki akar tűnni a tömegből. Ám mi nem akarunk, csak így születtünk - s ezen nem lehet változtatni. A kérdező is leírta s én is leírom, hogy ebben nincs beképzeltség, lenézés - de egyszerűen nincsen közös témánk a nagy átlaggal, nem azért mert jobbak vagyunk... Egyszerűen csak Mások.


21f

2013. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is ugyanígy érzek!És én is 16/L vagyok:D Bár nekem a legjobb barátnőm megért,mintha ikrek lennénk:D És én is éretebbnek érzem magam,(lehet azért mert túl sokat lógtam 20-on évesekkel..) És szerintem nem annyira gyerekesek(vagyis igen de..) inkább buták, de nagyon durván.. semmi más nem foglalkoztatja őket, csak hogy rajok legyenek, éjjel-nappal bp. meg egyébb "értelmes" dolgok. Elszomorító.
2013. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
17/fiú vagyok,ebben a cipőben :/
2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na köszönöm ezt a sok választ, jó hogy nem vagyok ezzel egyedül:) Amúgy nem vagyok magányos, pont azért mert amikor suliba vagyok vagy bárhol próbálok nem így nézni az emberekre mint ahogy írtad első válaszoló.. Egyébként hogy miben vagyok érettebb.. hát pl. a velem egykorú lányok meg fiúk tudjátok mostanában odáig vannak meg vissza ezért a sok okostelefonért.. és akkor csak ebből áll ki a napjuk hogy erről beszélnek, nyomják a suliba is, nagyon idegesítő.. és mondjuk egy komolyabb dologról meg nincs véleményük.. Meg szerintem egyáltalán nem tudnak főzni, nem tudják beindítani a mosógépet se némelyik lány.. Meg eleve ez az életfelfogás.. semmi elképzelésük nincs hogy mit akarnak csinálni a jövőben, mert sokak alá oda rakják a pénzt és nincs erre gondjuk.. és sokan 30 évesen is még a szülők nyakán vannak.. hát régen hol volt ilyen? meg ezek a mai fiúk is annyira lányosak komolyan.. persze nem mindenki, de az hogy elmenjenek mit tudom én katonának hát el nem tudnám képzelni egyikről sem.. Na most ez csak pár példa, amiket tapasztalatból írtam, nemtudom más tapasztalta-e ezeket..
2013. okt. 29. 17:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen, buták.. ez nagyon jellemző az emberekre.
2013. okt. 29. 17:40
 10/13 anonim válasza:
Nagyon jól írtad!
2013. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!