Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valoban igaz, hogy mar tényleg...

Valoban igaz, hogy mar tényleg nem éri meg kimenni kulfoldre ( elosorban Nagy-Britanniába) dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem engem érint , de sok ismerosom gondolkodik erosen, hogy kint talàn tobb szerencséjuk lenne, de sok helyen hallom hogy màr régen nem olyan " Kànaàn" mint volt.

Ez igaz? esetleg személyes tapasztalataitok is vannak?

Koszi!!


2010. febr. 13. 14:02
 1/4 anonim válasza:

Hát szerintem attól függ. Az én rokonságomban (unokanővérem) kint van, nincs semmi meló. Párom unokahúga is kint van, de őt várták kint szállással, kapcsolattal, munkalehetőséggel. Neki kevesebb, mint egy hónap alatt állandó, bejelentett munkája lett.


Szerintem olyan mint itt. Ha van kapcsolat, minden oké, ha nincs, akkor alig van esélyed bármire is.

2010. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző: Milyen kapcsolatuk van kinn, hogy szerezték?
2010. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kapcsolat alatt ismerőst ért az első hozzászóló, de ettől én totál kész vagyok. Minden otthon élő azt hiszi, hogy akik kijönnek egyből munkaközvetítő irodát nyitnak és olyan szociális hálót építenek ki, ami csak úgy hemzseg a munkaajánlatoktól.

Ez nem így van.

Az eredeti kérdésre válaszolva. Nem kánaán, de azt sem mondanám, hogy rosszabb mint otthon. Én nem mennék haza, de azt amit elértünk nagy lemondások és kitartás árán értük el hosszú évek kemény munkájával. Ezt bármikor meglehet csinálni, akár most is, de el kell fogadni, hogy sokszor legalulról kell kezdeni és rendesen vissza kell fogni az igényeket az elején. Ezt nem mindenki bírja, pláne az, aki nagy álmokkal érkezik és hiú ábrándokkal. Sajnos sokan azt hiszik, hogy itt egyből teli bankszámlával várják őket már a reptéren és itt mindenki aranytányérból eszik, meg hogy kolbászból van a kerítés. Ez nem így van, tehát észnélkül nem lehet boldogulni... de szerintem észnélkül sehol sem lehet.

2010. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat mivel Magyarorszag elo halott allapotban van, ezert nekem eleg furcsan hangzik az, hogy nem eri meg. Mit akarsz meggazdagodni? Akkor tenyleg nem eri meg. Ha talpraesett vagy, akkor kemeny munkaval tudsz eredmenyeket felmutatni. Sokan nem alljak meg kint a helyuket, es azt mondjak nem eri meg. Szerintem ez hulyeseg.
2010. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!