Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáriszünetben Görögorszagba...

Nyáriszünetben Görögorszagba készülünk. Melyik a legjobb hely?

Figyelt kérdés

Fontos lenne a szép tenegerpart és sok latnivalo.

Esetleg ezek közül ti hova mennétek?

Santorini, Korfu, Kréta, Rodosz, Zakynthos.

De lehet más sziget is. Neketek hol tetszett a legjobban?

és esetleg tudtok ilyan helyet mondani ahol lehet sziklaugrast csinalni, persze mint amatőr ként.



2015. márc. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

1. Kreta (nyugat szamomra)

2. Santorini (Nyugat Kretarol fakultativkent is ellehet menni 1 napra ide ami szerintem eleg is belole,de kinek mi..Kicsit huzos aron.)

3. Zakynthos.

Sziklaugrasrol nem tudok.Zakyn a Navaggio obolnel tudom,hogy elofordult mar akik ugraltak le ott,de az tudtommal nem olyan program volt..... Olyanrol meg nem hallottam.

4. Korfu. (Van szep reszei ennek is,de peldaul nekem Sidari nem igazan tetszik kepek alapjan.Nem jartam meg Korfun,de lattam vannak szep reszei is.)

5. Rodosz.Itt se jartam,de nekem annyira amugy se jon be valamiert,de lehet jo lehet az is.


Egyeni szervezes lenne?

Ha nem akkor Gorogutakhoz ajanlani tudom csak az Apollon travelt es a Grandtourst.

2015. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Ja es sziget szep Lefkada es Kefalonia is :)) Szarazfoldin meg peldaul Parga...de nekem Sarti is,csak hogy parat emlitsek.

Es minden helyen vannak jo fakultativ kirandulasi lehetosegek igy mas helyeket is latthatsz :) De kocsit is lehet berelni es egyenileg bejarni a helyeket,szigeteket stb.

2015. márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Bocs,Lefkada felsziget :) Thassos sziget ami szinten szep....

Es meg eszembe jutot,hogy Mykonos is szep de az ara is.

Illetve ott van meg Kos es Karpathos is...Lehetosegek tarhaza csak utana kell nezni neked melyik tetszik es mi fer bele anyagilag.

2015. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amiket irtam mindegyik tetszik bar csak google-os kepeket nezegettem.

Arugyileg azer van hatar de ugy az atlag korul.

2015. márc. 22. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!