Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek van még hátizsákos...

Kinek van még hátizsákos világjárós terve/gondolata/ötlete? Ki vágna még neki egy nagy utazásnak?

Figyelt kérdés

Előre szólók,hogy negatív kommentekre köszi nincs szükségem!Tudom a monitor mögül,a meleg szobában a kényelmes székben ülve a forró teát szürcsölgetve,sokak nem értik ezt!

Viszont a helyzet az,hogy mindig is imádtam utazni,új helyeket felfedezni!Nekem nem az az életcélom,hogy legyen házam meg autóm,és az életem csak ebből álljon,hogy kelés-meló-haza-tv-ágy!Igazából nem is köt helyhez semmi!Elegem volt már abból,hogy csak képeken,meg filmeken látom a világ csodás helyeit!Én is ott akarok lenni,és átélni az egészet!Évek óta csinálok teljesítmény és túlélő túrákat,szóval magam annyira talpra esett embernek,hogy belevágjak!

Vannak még itt esetleg olyanok akik szintén így vannak ezzel?

27/F


2015. márc. 29. 21:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom akkor nem csak nekem van mehetnékem!!
2015. márc. 30. 17:20
 12/14 anonim ***** válasza:
így már mindjárt máshogy hangzik. De D-Amerikában kis túlzással ha egy országot látsz akkor szinte az egészet láttad, spanyol gyarmatosítok hagyatéka az egész. Maga a táj sem annyira diverz. Viszont Ázsiában minden ország más, a táj pedig elképesztő, nem beszélve az emberek kedvességéről. És ár/érték arányban messze jobb mint bármely más régió. Szóval én nem zárkóznék el tőle még egy első út kapcsán sem.
2015. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Koszonom a tippet, megfontolom :)
2015. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szabina555 ***** válasza:

én is szívesen belevágnék ilyesmibe, sőt tervben is van már.

van egy csávó, aki úgy utazta szinte körbe a világot, hogy egyszer sem szállt repülőre... na nálam ő a csúcs. :)

2015. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!