Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan nyaraló hely, ahová...

Van olyan nyaraló hely, ahová visszajártok házaspárok? Ami árban is jó és vízközeli. Bármi jó ötlet jöhet!

Figyelt kérdés
Tehát akár belföld akár külföld.A víz mellett pozitívum ha van aquapark is a közelben. Annyi féle kupont kapok,idejében szeretnék augusztusra foglalni és ha valamiről azt hallom családoktól,hogy visszajárós,akkor az jó érv és nagy segítség a döntésben. Köszönöm!

2015. máj. 6. 11:47
 1/8 anonim válasza:

Ha külföld, akkor ne valami holmi strand mellett akarjatok lenni, hanem tengerpartnál.

Pl Olaszország erre tökéletes.

Belföldön habpartykra érdemes elmenni.

De Újpesten van egy aquaworld és szálloda is.

2015. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kulcsos7 válasza:

Nyíregyháza-Sóstó!

Nagyon jó minden éven eltöltünk ott pár napot.

Ott jön össze a család :)

2015. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 éves koromig Tiszacsegére jártunk. Imádtam ott lenni. Most már nyolc éve nem voltam, iszonyúan hiányzik...
2015. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zalakaros, bár nem vízpart, hanem wellness.
2015. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kulcsos7 válasza:

Tiszacsege is nagyon jó!!!

A halászcsárda a Tisza parton....

2015. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdés kiírása óta beszéltem telefonon egy barát pár tagjával,megkérdeztem van-e kedvük csatlakozni és igen.Már a dátumokat is lebeszéltük és az aquaparkos ötletem bevált,tehát mindenképpen olyan helyet keresek.... Köszönöm!
2015. máj. 6. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ide szoktunk járni, nekünk Miskolcról közel van: [link]


Mi az aquaparkhoz tartozó szállodában szoktunk megszállni, mondjuk az nem annyira olcsó.

2015. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan legyen a szallas, ami colopokon all. Az jo az arban is, es vizkozelben is van. ;D
2015. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!