Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes kiköltözni...

Szerintetek érdemes kiköltözni Angliába és ott csinálni vállalkozást vagy inkább itthon? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
( Ruházati webáruház, 4 millió ft tőke meg van hozzá )

2012. jún. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kint. Egyértelmű. Magyarország halott!!!

Webáruház itt még nem indult be!

Bár kint meg annyi van, hogy újat bejáratni, lehet, hogy nem lehetne!

Én ruhában nem gondolkodnék!

Csak egyedi dologban!

2012. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen itthon,mivel nagyon kevés a webshopos ruha áruház. Kint meg annyi van mint a szemét,akkor melyik lenne a jobb szerinted?

Egyébként meg véleményekre ne halgass,főleg láttatlanban,hülyeség az is amit az 1. írt.

Próbáld meg,és küldj 1 linket PÜ-ben ha megszületett a webáruházad.

sok sikert

2012. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, eldönteni el van már döntve :) Itthon nincs kereslet, hiába nincs webáruház, bár azért akadnak! Kint nagy a kereslet, 10 eladás per nap meg volt ír kezdő vállalkozóként és a 10ből 9 Angliába ment! És az adózás Angliában olyan, hogy le esett az állam! 2 évig olyan legálisan kint mint itthon feketében :) De a 3. évtől is lazán becsületesen még többet is adózok szívesen, tehát, ha most nem írok le éppen egy számlát, nem zavar különösebben! Írben se rossz, jelenleg fél éve szünetelek! De a szívem mélyén itthon szerettem volna vállalkozni!
2012. jún. 9. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy egyik helyen sincs egyszerű dolgod.

Piackutatást kell végezned, illetve vizsgálni mindkét ország könyvelési és adózási szabályait, és azt értékelve meghozni a döntést.

Én a 4 m ft-ot biztos, hogy működő vállalkozásokba fektetném (fektettem), és nem újat indítanék.

Közben meg végezhetek egy nyugis 8 órás munkát.

2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!