Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem gáz egyedül elmenni...

Nem gáz egyedül elmenni utazni, nyaralni? Mentetek már egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs senkim, de nagyon vàgyom az utazgatásra. Viszont egyedül szerintem nem lehet valami jó...
2015. máj. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem se lehet jó, de nem gáz, sok ember egyedül utazik? Egy barátod sincs, akivel elmehetnél?
2015. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A sok ember után nem akartam ?-et írni. :)
2015. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, a pátommal meg szakítani fogunk nemsokára úgy érzem. De ha nem, akkorse jönne el velem sehova úgyse
2015. máj. 10. 17:36
 4/12 A kérdező kommentje:
*párommal
2015. máj. 10. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nem mindenki kíváncsi a másik csacsogására, dirigálására, épp azért megyek legtöbbször egyedül, hogy ki tudjak kapcsolódni, én osztom be az időm.
2015. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idén tervezem, hogy sok helyre elmegyek. Társakat is keresek, de ha úgy jön ki, akkor nekivágok egyedül.
2015. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, csatlakozhatsz, írj rám
2015. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utazgatni nem gáz, rengetegen utazgatnak egyedül a nagyvilágban... Így több lehetőséged is van ismerkedni más utazókkal, vagy helyiekkel.

Olyan nyaralás, hogy elmész 1-2 hétre valami szállodába tengerpart mellé, már lehet hogy unalmas egyedül, bár ez is egyén függő.

2015. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokat utazom egyedül, és kifejezetten élvezem. Nem kell senkihez alkalmazkodni, alakítom a saját programomat, ha akarom, módosítom... tök szabad vagyok. Csak azt csinálok, amit én akarok.

Ott helyben mindig találtam csomó barátot (főleg, mikor hostelekben laktam), akikkel, ha épp olyanom volt, csináltunk közös programokat. Ha pedig nem együtt akartunk menni, elköszöntünk, aztán ennyi. Egyébként a legtöbbjükkel azóta is tartom a kapcsolatot, nagyon kiterjedt ismeretségi köröm lett így.

Szerintem így a legjobb utazni.

Eddig akárhányszor másokkal mentem, mindig az lett a vége, hogy valaki csalódott volt, mást szeretett volna, összevesztünk... Semmi értelme nem volt.

2015. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, bár valóban jobb együtt valakivel, azzal együtt, hogy vannak előnyei is. Sajnos nekem sincs senkim, így egyedül szoktam párnapos utakra elmenni.

Mondjuk egy kéthetes tengerparti nyaralásra nem hiszem, hogy elmennék egyedül.

2015. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!