Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem gáz egyedül elmenni...

Nem gáz egyedül elmenni utazni, nyaralni? Mentetek már egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs senkim, de nagyon vàgyom az utazgatásra. Viszont egyedül szerintem nem lehet valami jó...
2015. máj. 10. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is sokszor megyek egyedül kirándulni.Azért a dolognak van egy olyan óriási előnye,hogy akkor fingassz meg büfögsz amikor neked tetszik,és akkor mész meg oda és akivel,ahogy kedved tartja!!!!
2015. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én imádtam egyedul nyaralni!! befizettem magam kulonbozo egzotikus helyekre..élveztem az életet, azt csináltam, amit akartam. reggel 5 kor támolyogtam be a hotelba ..idegenekkel buliztam..tengerparton szexeltem..minden, ami kell. (és ez mind mult idoben...mert már férjezett vagyok és két gyerekem van, orulok, hogy volt olyan szakasza is az élezemnek, amikor kiélhettem magam minden téren)
2015. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!