Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak?

Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés
Feltétlenül el kell mennem idén nyáron dolgozni,mert nagy szükség van a pénzre,az önállósodásra,és arra h a szüleim tartsanak végre valamire. Találta egy olyan lehetséget,hogy kimehetnék Franciaoszágba,síterepre szobalányoskodni.Viszonylag jól megfizetik,de csak augusz végén jönnék haza. Idom Franciaországot,és az utazást,de félek az egyedülléttől,ennek ellenére nagyn szereték vére bizonyítani elsősorban magamnak. Mit tennétek a helyemben? 17/L

2015. máj. 24. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok az elírásokért,nem túl jó a billentyűzetem :(
2015. máj. 24. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:
ők tudják, hogy csak 17 vagy?
2015. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Már csomagolnék is. Nekem nem árulnád el, hol találsz te ilyen remek lehetôséget? 17L Tényleg írhatnál üzit. :)
2015. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt nagyon fellelkesedtek, nem szeretik a 18 év alatti munkavállalókat ilyen helyen.

Ha bármi történik ők a felelősek, még ha csak berugsz akkor is ők felelnek érte. Épp ezért nem szokták elfogadni a 18 év alatti jelentkezőket

2015. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3. Vagyok

Egy hónap múlva 18 leszek :D

2015. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem kell ilyen fiatalon ilyen messzire menni. Nyári munkát itthon is tudsz találni. Csábítóan hangzik persze Franciaország és a külföldi élet, de szerintem ezzel még várj, amíg már a munkavállalásban is lesz tapasztalatod (ha nincs). Nem olyan könnyű azért ott boldogulni.


Véleményem szerint a bizonyítás nem itt kezdődik. Ha lenne egy 17 éves lányom és biztos nem engedném el.


Ha viszont mindenféleképpen mész, győződj meg arról hogy létezik a cég, fizetnek és bizalommal lehet hozzájuk fordulni baj esetén. Elég sok esetről hallani, hogy más munkája volt a munkavállalónak és hasonlók.


Szóval a válaszom az, hogy szerintem nem, várj még vele pár évet. Ha viszont mégis mész, akkor sok szerencsét! :)

2015. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!