Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kábé 1 hónap múlva elutazok...

Kattancs2000 kérdése:

Kábé 1 hónap múlva elutazok Angliába. Szeretném továbbfejleszteni angol tudásom. Tudnál segiteni?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Lehetőséget kaptam valamiféle nyári munkára Angliában. Nagyon várom, de nem igazán megy az angol.:/ A suliba tanulom, de szeretnék többet tudni, hogy könnyebben meg tudjam értetni magam az ottaniakkal. Van esetleg ötletetek, hogy online milyen oldalak vannak, vagy hogy lehet legkönnyebben összeszedni az alapokat? Esetleg nektek milyen tapasztalataitok vannak? Hogy lehet megtanulni az alapokat? Esetleg a játékokkal, filmekkel..?

#sorozat #film #zene #YouTube #The Big Bang Theory...
2015. jún. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz? Amúgy YouTube lyrics dalszöveg,filmek ezeket lefordítod esetleg angol könyvek.A Google Play-en is le tudsz tölteni appokat pl.Duolino (nem tudom pontosan a nevét de vmi ilyemi) és ott vannak nyelvleckék asszem.
2015. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ha beszélgetsz valakivel, az is sokat segít :) ha gondolod, akkor cseveghetünk angolul. segítek a hibákban meg az esetleges kérdéseidben, ha tudok :)
2015. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton18 válasza:
Nézz sok filmet/sorozatot/rajzfilmet angolul, az sokat segít szerintem!:) Emellett beszélgess valakivel élőben vagy chaten(vagy esetleg skyepon).
2015. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.duolingo.com
2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed a nyelvtan nem megy, vedd elo a sulis konyveidet ha pedig szokincset akarsz fejleszteni olvass minel tobbet. Neten olvashatsz helyi lapokat is, letolthetsz konyveket...Youtubeon pedig ird be a keresobe, h British accent es hasonlok, nagyon fura lesz de ehhez kell hozzaszoknod, marmint ahogyan ok beszelnek, nem ahogy az amerikai filmekben hallod (sajnos).

A duolingo nem jo. Egy ido utan csak ugyanazokat a mondatokat ismetli. Meg a nyelvtan alapokra sem jo sajnos.

14 evesenmilyen munkara mesz Te Angliaba?

2015. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!