Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hónap alatt fel lehet...

1 hónap alatt fel lehet készülni angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Középfokra, iskolában 3 évig tanultam a filmek,sorozatok többségét angolul nézem.

Van esélyem felkészülni?



2015. máj. 25. 20:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

bocs, a telefonon átjavított.

Remélem azért érthető.

2015. máj. 25. 20:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 évet készültél rá.
2015. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Van! :) Én annak idején hasonló cipőben jártam. Persze így nem lehet megmondani biztosra, mert nem tudom mennyire vagy jó angolos. De fel lehet! Csinálj minden nap mintafeladatokat, többet is, tanulj meg tipús leveleket,(panasz, érdeklődő) minden nap tanulj meg 20 új szót, hallgass angol rádiót, mostantól semmi magyar! :) Hajrá, remélem sikerül. Különben miért akarod ilyen rohanvást letenni? Ha biztosra akarsz menni jobb a 2 -3 hónap, de nem lehetetlen így sem :)
2015. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebből semmi nem derült ki szinte, hogy most mennyire is tudsz angolul.

Az persze nyilvánvaló, hogy nem egy hónap alatt készülnél fel, hiszen már tanulod egy ideje.

2015. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A sulit 1 éve befejeztem tehát, ez a 3 év nem most volt. Az hogy angolul nézek filmeket és sorozatokat, a nyelvtan részén sokat nem segít.

A nyelvvizsgára már előbb jelentkeztem, de nem igazán jártam be órákra és most már kevés van hátra, ezért kérdeztem hogy most húzzak bele vagy már neki se álljak tanulni és majd készüljek a köv. időszakra.

2015. máj. 25. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
En anno 2-3 hetet keszultem felsofokura. En is angolul neztem a filmeket addigra. Igaz elotte ket evet eltem es dolgoztam Irorszagban, de az csak a szobeli reszen jelentett elonyt. IELTS-t csinaltam, ott nincs olyan teszt, mint az 50-es feleletvalasztos.. 7.5-os eredmenyt ertem el, ez magyarositva felsofok.
2015. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nothing is impossible.
2015. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem ne nyelvtanozz, csak olvasd el a levelek megoldását, és inkább aszerint ír jó sok levelet magadnak ! Persze, nem tudom melyik nyelvvizsgáról van szó, de ha nincs külön nyelvtanos rész, ne pazarold a kevés idődet :) Hajrá!
2015. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én TOEFL nyelvvizsgát tettem. Készülni nem készültem rá, de 19 évesen költöztem Pasadena-ból Debrecenbe, szóval 19 évig az Államokban éltem.
2015. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jol van 19-es, Te vagy a KIRALY! ;) Bar nem ertem, hogy miert kommentelted ezt ide, Neked anyanyeved az angol, O meg kenytelen tanulni azt. Nem igazan ugyanaz a dolog. Amugy Pasadena-bol Debrecenbe.. Ez nagy szivas... Biztos nem is a Te dontesed volt, hiszen meg csak kolyok vagy, de ez akkor is nagy szivas!! ;)
2015. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!