Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ra a szuleim?

Hogy vegyem ra a szuleim?

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnezest ha rossz kategoria!


Szoval, szeretnek menni julius vegen a barataimmal a Balatonra. 16 eves vagyok, ket baratnommel mennek es az egyiknek a baratjaval. Egy idosek velem.. Egy napra, azaz reggel mennenk delutan jonnenk. Szuloi felugyelet nincs.


Nyaron nem szoktam rokonokon kivul mashova menni nyaralni, de iden szeretnek veluk menni a Balatonra.

Hogy vegyem ra a szuleimet? Es hogy hozzam fel a temat?

Nem hiszem hogy elengednenek, elegge feltenek.. Amit ertek meg minden, de azert orulnek ha elmehetnek.


Koszonom a valaszokat!:)



2015. jún. 26. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom közel van a Balcsi ha csak egy napra mentek... szóval nem értem hol a gond, gyakorlatilag elmentek strandolni egy nap, szerintem ezzel semmilyen szülőnek nem lehet gondja. 16 évesen már az emberek nem szülőkkel mennek strandra meg délutáni programokra... elég nagyok vagytok már ehhez.
2015. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagyon kozel, de olyan messze se. Viszont legkozelebb elobb megkerdezem, aztan irok ki kerdest mert szo nelkul elengedtek. Marmint a kivel stb kerdes megvolt, de egyebkent siman ment. Koszonom szepen a valaszod!!:)
2015. jún. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!