Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a veszélyesebb 17 éves...

Melyik a veszélyesebb 17 éves lányként? Stoppolni, vagy 2500 km-t biciklizni külföldre?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, normális válaszokat szeretnék.


Ui.: Bocsi, ha rossz kategória, nem tudom, hova írjam ki.



2015. júl. 3. 21:32
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%
2500 km-t??? biciklin? És hány nap alatt tervezed? Éjszakákra hol szállnál meg? Szerintem ez nagyon nagyon sok. Stoppolni meg nem mernék. Vonat? Busz?
2015. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
9%
Régen is stoppoltak, szerintem megteheted. De nincs egy fiú ismerősöd aki veled menne? Vagy húzz fel ilyen szőrös harisnyát:D (csak vicc) én lusta vagyok, de kalandkedvelő, én biztos stoppolnék. 16/L
2015. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, augusztus 25-ére kéne odérni, majd elindulok valamikor augusztus elején. Mondjuk úgy 5-én. Viszek sátrat és hálózsákot.
2015. júl. 3. 21:52
 4/49 A kérdező kommentje:
Nincsenek nekem ilyen ismerőseim, de én is nagyon szeretem a kalandot. :) (kedvenc filmem a Fel!, "A kaland odaát van!") Én is zívesen stoppolnék amúgy, csak azért mégiscsak félek...
2015. júl. 3. 21:54
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

A kalandkedvelő fogalma nálam nem egyenlő a felelőtlenségével. A stoppolás veszélyes, különösképpen egy fiatal lánynak - sosem tudhatod, hogy ki mellé szállsz be. Felnőtt, férfi stoppos ismerősöm tudna mesélni a tapasztalatairól.


Szoktak interneten szervezni közös autós dolgot, amikor több ember egy személyautóval, hasonló úticéllal nekivág a dolognak, általában osztott benzinköltségen, ilyesmi. Még az egy biztonságosabbnak tűnő változat, mint a "kiállok az út szélére és majd valami esetleges pszichopata felvesz".


A biciklizés nagyon hosszú, kimerítő, ráadásul sokkal költségesebb ilyen-olyan helyeken szállást bérelni egy-egy éjszakára. Mert feltételezem, nem tervezel tanyát verni az út mentén.


Más opció nincs?

2015. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%

Jó eséllyel hullaként vagy agyonerőszakolt prostiként végzed.

Melyikkel a nagyobb esély rá? Talán biciklivel, de csak mert úgy hosszabb lesz az út, több ideig leszel veszélynek kitéve.

De a végeredmény szempontjából mindegy.

2015. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

De, ha ezen múlik, én bárhol elalszom.

Más opció nem nagyon van, de én mindent megtennék érte. Így is kénytelen leszek eladni az új telómat...

2015. júl. 3. 22:00
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

A sátras-hálózsákos hozzászólásodról lemaradtam, bocsánat.


Ennek ellenére, én továbbra sem tartom jó ötletnek csak úgy nekivágni a nagyvilágnak, gyakorlatilag pénz nélkül, főleg ennyi idősen. Feltételezem, ha lenne pénzed rendes szállásra, akkor az utazás egyéb módjait is fedezni tudnád. De nem kívánok az anyagi dolgaidról ítélkezni.


Veszélyes. Mind a kettő verzió. A szüleid mit szólnak az ötlethez? Esetleg az ő értesítésük nélkül kívánsz eltűnni a semmibe?


Egyébként, megosztanád az úticélodat velünk? Csupán kíváncsiság, de releváns lehet a kérdés szempontjából.


#5 voltam.

2015. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Ha eladom a telómat és megkapom a fizumat (elméletileg nem vagyok kirúgva, de azt mondta a főnököm, hogy majd hív, ha kell menni... gondolom ez se most fog bekövetkezni), akkor lesz egy százezrem, ami majd mindjárt írom, mire kell.

A szüleim? Eredetileg apummal mentem volna repülővel, de mégse megyünk... tudom, most biztosan mindenki csúnyán néz, aki olvassa, de nem szándékoztam elmondani nekik. Majd valamelyik barátnőmnek, hogy azért valaki tudjon a dologról.


Barcelona. Camo Nou. Spanyol szuperkupa. MSN élőben. Erre kell az a százas.

2015. júl. 3. 22:07
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes ez, ne csináld. Amit 5 ír:Oszkár telekocsi? szakaszonként és szállás is kell N.o-ban van a Jugendherberge az olcsó és jó szállás [link]
2015. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!