Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri Kanadaban...

Szerintetek megéri Kanadaban nyaralni?

Figyelt kérdés

Van valaki aki ismeri? Draga? Milyenek ott az arak? Hova erdemes utazni? Melyik varosba? Mit erdemese feltetlen megnezni?


(en es a baratom mennenk. Imadunk turazni, varost nezni en szemely szerint szeretem az esot is nem csak a nsgy meleget.)



2015. júl. 28. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Niagara például.
2015. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel téged, akkor nyilván megéri. Nekünk kell tudni, hogy téged mi kötne le??


Nekem biztosan megérné, én nagyon szeretnék menni Torontóba is és Vancouverbe is.

2015. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy megéri oda menni, hatalmas ország rengeteg látnivalóval.


De ha így kérdezed, valószínűleg nem tudsz róla semmit, ha pedig nem tudsz róla semmit, akkor lehet először olvasni kellene róla mindenfélét (blogot, tematikus oldalakat stb), aztán ráézel, neked való-e.

De én a helyedben valami közelebbi hellyel kezdem, mert a Európa is elég nagy, aztán ha itt rákaptál az utazás ízére, akkor megéri megvenni azt a 10 órás repülőjegyet...

2015. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!