Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek mi a nyaralás? Leírnád...

Kinek mi a nyaralás? Leírnád részletesen hogy neked vagy családodnak mi jelenti a nyaralást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra hogy elmentek egy vendégházba és megnézitek a környék nevezetességeit aztán este egy kis bográcsozás? Vagy minden nap a szállásról kocsival utazok jó messzire akár 50-100km-t is és csak aludni jártok a szállásra. Vagy egy wellnes szállodában áztatjátok magatokat és csak fürdés és punnyadás megy a szállodában egész nyaralás alatt?
2015. aug. 4. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt voltunk tengerparton. Ott úgy osztottuk be, hogy minden napra volt program is, fürdés is. Döglesztő melegben szerintem nem kellemes és veszélyes is egész nap a strandon lógni, így délelőttre/kora délutánra időzítettünk be pl. városnézést, helyi állatkert meglátogatását, rövid utazásokat a környéken, délután pedig estig strandoltunk. Sötétedés után még néha kinéztünk a városba.
2015. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a vízparton fekvős nyaralásokat.


Nekem a nyaralás főleg a városnézést jelenti. Elmegyünk egy x (külföldi) városba, sétálunk, fagyizunk, beülünk enni inni, megnézzük a nevezetességeket, este is sétálunk egyet, mert minden város más az esti fényekben, este pedig egy jót zuhanyzunk a hotelban és tv-zünk, esetleg kipróbáljuk a wellness részleget 1x-2x.

2015. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
semmi mert r.hadt szegények vaguynk:DDDDDD
2015. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ideális nyaralás az lenne, hogy két hét tengerpart, nappal a tengerparton punnyadni, esténként várost nézni. Vagy wellness szállóban punnyadni a forró vízben és esténként nagyokat sétálni. Viszont idén csak 2 hétvége volt, egy wellneses és egy hétvége külföldi városnézés, mert erre telik. De most hatalmas terveim vannak, hogy ősszel a kertet is átalakítom úgy, hogy ott is jól érezzem magamat.
2015. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Változó.

Tengerpart és a környék nevezetességeinek megnézése.

Utazás egy nagyobb városba és utána utazás egy kb. 200 km-re levő strandra, nyaralóhelyre.

Hosszú hétvégék (akár hét közben is) ilyenkor wellness és kirándulás.

2015. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem igazából az lenne az ideális, ha hosszabb lenne. Idén 10 napot voltunk. Nagyon gyorsan elment. Szeretnék jövőre legalább két hétre menni. Mindenfélét szeretek csinálni.

Az is jó, ha minél messzebb, minél eldugottabb helyen. Ahol idén voltunk pl. nem volt net, ahol volt wifi ott fizetni kellett érte, és térerő sem volt sehol. A telefont csak fényképezésre használtam. A laptopot egyszer se nyitottam ki. Annyira jó volt, tök nyugiban, hogy senki sem zaklatott e-mail-ekkel, telefonokkal. Legszívesebben ott maradtam volna örökre :)

2015. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jórészt strand (helyben és a szomszédos településeken), késő délután és este egy kis séta, városnézés, vagy szórakozás.
2015. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, engem igazából nem vonz az egész napos strandolás (sem a wellness szálló) de idén olyan meleg volt hogy mégis ez volt a program egy teljes hétig mert semmi mást nem lehetett csinálni. De igazság szerint ezt eléggé untuk. Én szívesen autózom a szálláshelyről fél-egy órát vmi látnivaló kedvéért, szívesen kirándulok, szeretem az aktív szabadidőt (pl kalandpark). A SZÉP kártya miatt nekünk a nyaralás Mo.-t jelenti, általában minden évben van egy kis Balcsi meg egy kis más is.
2015. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek aktívan kikapcsolódni, ha tengerpart akkor búvàrkodás, vagy tengeri kajak, ha nem tengerre megyünk akkor túrázás, hegymàszàs. Utoljára az Osztrák Alpokban voltam hegyet màszni.
2015. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a "nyaralás" az ha reggel hatkor elmegyek a szállásról és este sötétedéskor megye vissza már ha épp nem kint alszok valami hegyen vagy dzsungelban.
2015. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!