Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utazási irodánál...

Melyik utazási irodánál találok kb 50 ezer Ft/ fő busz + szállás last minute akciót szeptember-október környékére elsősorban Görög szigetekre?

Figyelt kérdés
nehzen, de gyűjtöm a pénzt, de ha beledöglök, sem tudok kb 50 ezer + kb ugyanennyi költőpénznél többet félretenni. De nagyon szeretnék szép tengerpartnál nyaralni. Köszi a hasznos válaszokat előre!

2013. aug. 16. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó tanács. Próbálkozz esetleg Adria felé...vagy ha az nem jön be akkor a jó öreg Balaton.Uncsi meg minden..de legalább nem kell számolgatni a pénzed.

De görög ennyiért nagyon lepukkant lesz,megéri?:)

2013. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy milyen lesz, de a Grand toursnál vannak ennyiért utak. Én is egyszer kipróbálnám, csak én is a lepukkanástól félek.
2013. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeptember - október környékén olyan 15 ezer Ft/fő teljes árban már repülőjegyet is találsz mondjuk Szalonikiig. Ott te magad eldöntöd, hogy megnézed a Meteorákat, kiveszel egy olcsó apartmant a közelben, vagy tovább vonatozol a főpályaudvarról.

Hidd el, nem komplikáltabb, mintha kimész itt a legközelebbi pályaudvarra.

Szaloniki azért is jó, mert akár kompozhatsz is, remek móka.

Nézz szét a wizzair honlapján.

Ha veszel xclusive tagságot, jelenleg 3100 Ft a teljes árú repjegy oda, és ugyanennyi vissza.

Tényleg szét akarod ülni a fenekedet egy buszon?????

2013. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tesco utazásos magazinba láttam most horvátországot 18000ft per fö 3 nap utazással szálással reggelivel. ott nézelödjél
2013. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam idén a Grandtours-t. :) Igazából csak jó élményeim voltak, bár tény, hogy inkább annak imponálhatnak az útjaik, akiknek a cél a tengerparton döglés. Én kicsit kirándulósabb vagyok, csak ez volt az, ami nem tetszett, egyébként jól éreztem magamat. Néhány tapasztalatomat megosztanám.

A buszút hosszú, de a sofőrök odateszik magukat, igyekeznek igazodni az igényekhez és haladni. A határokon nagyon sokat várakoztatják a buszokat, ez nálunk plusz 5 órát jelentett, de bele volt kalkulálva. A buszokon nincs wc, de a 4 óránkénti megállást abszolút betartják. Viszonylag kulturált és ingyenes mosdóknál álltunk meg mindenhol.

Én nem voltam még ilyen úton, mindig magamnak szerveztem a nyaralást, sosem volt idegen vezetőnk, most sem tartottam igényt rá, de segítőkész volt, naprakész és mindenben a csapat rendelkezésére állt. A hülye kérdésekre is igyekezett összeszedett választ adni. :D

A fakultatív programokat kicsit drágállottam, de ez minden irodánál így van. Aki szeret kirándulni, az lehet jobban jár, ha autóval megy egyéni szervezésben.


Görögországban most jártam először, így saját tapasztalatom nincs, de meginterjúvoltam az idegenvezetőnket ha már volt, ő Sarti, Neos Marmaras környékében jártas. Azt mondta októberben már ritkán lehet olyan időjárást kifogni náluk, amikor még fürdeni is lehet, úgyhogy erre figyelj! :)


Az apartmanjaik nem luxusszállók, de jól felszereltek, nem volt az az érzésem, hogy "na ezt ne". Ennyi pénzért abszolút reális.

Ha itthonról viszel némi tartós kaját, zacskós levest, főételt, konzerveket, stb és nem kint veszel meg mindent, azzal is sokat lehet spórolni. Sokan hűtőtáskákban hozták a lefagyasztott töltött káposztát, paprikást, milánóit és egyebeket, egész heti ebédre valót. Tehetsz alapvető dolgokat is, vajat, májkrémet, némi felvágottat. A hűtőtasiban kibírja és arra sem kell már kint költeni...

Itt nézelődj: www.grandtours.hu

2013. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem annyira senki nem parázott még ekkora buszos utazástól, mint én, pláne hogy alapjáraton két óránként pisilek minimum. Anno megfogadtam, hogy ekkora útra busszal, soha az életben... Ehhez képest viszont abszolút kellemes csalódás volt. :) Az éjszaka nehéz volt, de mivel a párommal voltam, így egymás nyakába/ölébe dőlve, lábat a másik ölében tartva, kispárnákkal, takaróval, kibírtuk és már az érkezés napján tengerpartoltunk, este városban mászkáltunk, nem éreztem fáradtnak magam. :)
2013. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!