Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova nehezebb kiköltözni?...

Hova nehezebb kiköltözni? Ausztrália, vagy Amerika?

Figyelt kérdés

ui.: Brit állampolgár vagyok

Diplomával és belsőépítészként dolgozom.



2015. aug. 23. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban az volnál, akinek mondod magad, akkor nem ezen a felületen érdeklődnél.
2015. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi van ebben a kérdésben ami annyira hamisnak tűnik?

Magyar vagyok, de hét éve Londonban lakom.

Barátnőimmel felvetettük az ötletet hogy tovább megyünk valamerre, csak még azt nem teljesen tudjuk hogy merre, mivel az ötlet egyenlőre még nagyon kezdő stádiumban van. Ezért érdeklődtem, hogy szerintetek hova könnyebb kijutni és állást foglalni.

2015. aug. 23. 19:20
 3/9 anonim válasza:
82%
Valóban ne itt kérdezz, mert itt csak idióták vannak, illetve olyanok, akik majd megmagyarázzák, hogy hülye vagy meg úgy se jön össze...
2015. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
12%

Hát Amerikába minden esetre nehezebb.

Ausztráliánal vedd figyelmet hogy nagyon nagy a bűncselekmények száma az Ázsiai bevándorlóknak köszönhetően az utóbbi évekbe már több triád van Ausztráliába mint Kínába!

Én Amerikát választanám onnan is Alaszka vagy Montana államokat.

2015. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértője a kérdésnek, de kivándorolt meg kivándorolni próbáló ismerőseim beszámolói alapján egyértelműen az USA-ba nehezebb kijutni. Különben Ausztráliában az életszínvonal is magasabb.


[link]

2015. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Elárulok neked egy titkot. Brit állampolgárként sokkal nehezebb kiköltözni Ausztráliába és Amerikába is. Briteknek kell a vízum mindkét helyre, és a pontrendszernek is meg kell felelni. (mi már végig jártuk szintén brit állampolgárként)
2015. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magyarként is kell vízum mindkét helyre és a pontrendszernek is meg kell ugyan úgy felelni. Annyi hogy a Magyaroktól kérnek nyelvvizsgát is. (Ez rosszul hangzott. Én is Magyar vagyok attól még, csak nem bírtam jobban megfogalmazni)
2015. aug. 23. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
a magyar kis m. kedves diplomas belsoepitesz kerdezo.
2015. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsásson meg. Többè nem fordul elő....

Istenem.Lassan az interneten több a helyes írási kis lexikon, mint amennyi alalpól a földön van.

Kedves válaszoló. Próbálkozom mindig helyesen írni, de mint leírtam. Nem Magyarországon lakom már vagy hèt ève ès nèha ez miatt elírok pár dolgot...

2015. aug. 24. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!