Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél jegyet foglalok,...

Skinga kérdése:

Ryanairnél jegyet foglalok, de nem enged tovább, kéri nevem elé válasszak Megszólítást, ott csak következők vannak:Dr, Id, Ozv, Ifj, egyik sem vagyok! Ilyenkor mit tegyek? Nem szeretném ha hibásnak mondanák beszálláskor a nevem & rá kellene fizetnem

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az Id. és az Ifj. közül nyugodtan választhatsz egyet, amelyik közelebb van a korodhoz.
2013. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Első! Az Id. és az Ifj. nem arra való, hogy "válasszon egyet, amelyik közelebb van a korához"!!

Hivatalosan lehet viselni ezeket a megnevezéseket, akkor az igazolványban is szerepelnek - egyébként nem használhatja.


Nincsen Mr., Mrs. és Ms.?


Ha semmi ilyesmit sem találsz, hívd fel az ügyfélszolgálatukat, ők tudnak segíteni.

2013. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Hívd csak fel az ügyfélszolgálatot ha van ablakon kidobni való pár 100 forintod feleslegesen.

TÖK MINDEGY melyiket választod, ezek ugyanis nem kerülnek rá a beszállókártyádra.

2013. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ott a pont Digo!
2013. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy cseleztem ki, h. végül angolul vettem meg, ott volt Ms. is, de amúgy nem értem a magyaron miért csak ez a 4 van...

2013. dec. 6. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#2-nek csak annyit: Az Id. és Ifj. megszólítási forma nem "hivatalos" formula, bármelyiket-bárki, mindenféle megkötés nélkül használhatja, -saját elhatározása alapján!
2013. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell cselezni mivel teljesen mindegy melyiket válasszuk...

Az meg aztán tényleg remek tanács, hogy hívjuk fel őket emelt díjason. Hát persze, ha nem a tanácsadó fizeti az akár több ezres telefonszámlát akkor könnyen oszt ilyen bölcs tanácsokat. :-D

2013. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik itt ez süket füleke talált és a kérdező mindenképp kicselezte azt a dolgot aminek nulla jelentősége. :)
2013. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Így van, ez a magyar virtus. Akkor is próbálunk cselezni, ha annak semmi jelentősége, előnye. Mert kicselezni valami rendszert azt kell és kész! :D
2013. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Vigyázzatok! A DR-on kívül az összes el van írva!

Az angol honlapon Dr, Mr, Mrs, Ms szerepel.

A magyar honlapon Dr, Id, Özv, Ifj szerepel.

Szóval ha fiú vagy és Ifj-t választasz akkor Ms lesz a repjegyeden ami nem jó. Az Mrs, a házas hölgy, az Ms pedig hölgy de itt nem egyértelmű hogy házas vagy nem.

Lásd: [link]

2014. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!