Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a mai világban...

Szerintetek ez a mai világban még lehetséges?

Figyelt kérdés
Néha-néha elgondolkozok, milyen jó lenne utazni, új barátokat szerezni...de nem az átlagosra utazgatásra gondolok, hanem hogy kiállsz az út szélére és elkezdek stoppolni, majd így tovább...más kultúrák megismerése eközben, beilleszkedés, stb...bár ebben a haladó világban már mindenki mindent veszélyesnek tart, így azt hiszik, ha beülnek melléd az autóba leszúrnak...szóval ez a féle kalandozás ma még lehetséges, érdemes lenne ilyenbe neki vágni(persze útlevél, pénz, felszerelés keretében....

2015. szept. 8. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindennap látok stopposokat és nem állnak fél óránál többet. Magyarországon nem tudom mennyire divat még.
2015. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet úgy utazni, millió számra vannak backpacker túristák a világban. Az a legolcsóbb, legkalandosabb, de legkényelmetlenebb utazási mód. Youtube-on is rengetegen vannak akik végigdokumentálják az utazásukat.

Már én is sokat fantáziáltam róla, hogy itthagyok mindent, kilépek a munkahelyemről és elutazok, de sajnos nem merem megtenni, mivel tudom, hogy a pénz elfogyna hamar, utána meg néznék nagyot, hogy most mihez kezdjek az életemmel.

Leírások alapján még backpacker utazásnál is kell számolni napi 20-30 dollár kiadással, ami magyar fizetésekhez mérve nem kevés.

2015. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!