Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a "mai világban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "mai világban" még lehetséges, hogy olyan embert találjak, akivel életünk végéig kitartunk egymás mellett? 18/l

Figyelt kérdés

Családomban ez gyakori szerencsére,szüleim is több,mint 25 éve házasok.

Annyi a negatív hír mostanában ezzel kapcsolatban,meg sokkal több a válás,megcsalás..:(

Nincs rá esély,hogy szeretetben éljünk majd a férjemmel több évtizedig?

Tudom,hogy most még korai ezen gondolkodni,csak eszembe jutott :D Meg van most barátom,és olyan,hogy soha nem szeretném elveszíteni (persze tudom,hogy erre kicsi az esély).



2015. febr. 1. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne a másiktól várd a megváltást. Neked magadnak kell olyanná válni, és tenni a kapcsolatért napi szinten.
2015. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát az alap dolog,hogy mindkét félnek tenni kell érte.
2015. febr. 1. 19:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges csak nehéz
2015. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyett értek veled, pedig még csak 15/f vagyok, de engem is elkeserít, hogy a mai világban ennyi válás van.

Én annak a híve vagyok, hogy vagy egyszer vagy egyszer se fogok megházasodni.

2015. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,csak elég ritka.
2015. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy vagyok,hogy egy rendes,megbízható embert ha találnék,akivel szeretjük egymást,az lenne a legjobb...Remélem ha egyszer házas leszek,sosem kell a válásra gondolni.:(
2015. febr. 1. 19:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy neked a 37 éves már öreg, de van a családunkban olyan házaspár, akik 37 évesen 20 éve vannak együtt. Mindkettőjüknek a másik volt az első.
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, úgyhogy ne add fel. Ismerek egy házaspárt, akik középiskolában jöttek össze, mára már 2 tünemény pici lányuk van, ők pl. remek úton haladnak, és ez veled is megtörténhet, ha hozzájuk hasonlóan szerencsés vagy, és most olyan párod van, akivel közösen mindent megtesztek ezért. :-) De ha valakinél másképp alakul, annak se kell elkeseredni.
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem öreg az,aki 37 éves :D

De jó,akkor van még remény! Köszönöm a válaszokat :)

Ha van még valaki akinek van ilyesmi tapasztalata,örülnék,ha írna!

2015. febr. 1. 19:47
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha elfogadsz egy tanácsot: olyat válassz majd, aki hasonló családból jön, mint Te, tehát nem elvált szülők gyereke, és hozzád hasonló értékeket látott otthon. Vele nagyobb az esélyed.
2015. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!