Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Monacoban, Andorrában, Luxembu...

Monacoban, Andorrában, Luxemburgban is léteznek nagyon szegény régiók vagy ezek tényleg csakis amolyan legfelsőbb réteges gazdag elszigetelt kis paradicsomok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 12:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! 1-es,5-ös, 6-os válaszomban próbáltam leírni a kérdésedre a választ, mindezt személyes tapasztalatból, mivel segítő idegenvezető voltam Monacoban és Andorrán is jártam. Ha Te ezeket a személyes tapasztalatokat nem vagy hajlandó elfogadni, akkor ne csodálkozz, ha berágok és azt mondom, akkor keresőzz. Nem rögtön elsőre írtam, mint ahogy írod, hanem miután nem vagy hajlandó elhinni, amit írunk.


Lehet, hogy unalmas, és bár szerinted semmit nem lehet találni, én pl. azt is megtaláltam, hogy ki lehet monacoi állampolgár - de ezek után nem fogom leírni, mert úgysem hinnéd el.

Nekem meg abból van elegem, hogy valaki kérdez valamit, megpróbál az ember segíteni, erre

1.- hülyének nézik

2.- leugatják, stb.

Lehet, nem fogod elhinni, de van jobb dolgom is, mint hogy itt írogassak olyannak, aki rág egy csontot és nem engedi el.

Azt hittem, a személyes tapasztalataimmal tudok segíteni - tévedtem.

2015. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hát látom ....


de ennyi erővel az egész oldal is felesleges, igazad van, meg kéne szüntetni az oldalt, és átirányítani a google-keresőre az egészet, teljesen jó ötlet.


engem nem annyira az elmélet és a leírások érdekelnek, hanem pontosan a személyes tapasztaltok!!

2015. okt. 9. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora s*ggf*j a kérdező :D
2015. okt. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, az első tok jól leírta, minek kellett belekötni?

Csak olyannak hiszel, aki odairja, hogy ismerőse ismerőse élt ott? Ja úgy mindjárt hihetobb. :-)

Aki ott lakik életvitelszerűen, nem mind helyi állampolgár. Akiket látsz felségjeles autókkal furikazni, abból sok olyan van akinek csak tartózkodási engedélye van, mert ott van cége, ott dolgozik stb. Vannak őslakosok is, azok pedig rengeteg előnyt élveznek, gondolok itt pl olcsó lakhatásra (Monacóban). Nem könnyen szegényeknek el, vagy ha megis, akkor mindig vannak támogatások, amitől egyből talpra állnak, nem úgy mint mondjuk nálunk pl egy banki kolcsontol. Az ott lakó nem állampolgárokat ez mar nem illeti meg, ok nem lakhatnak olcsón, meg kell lennie a megfelelő pénzkeretnek a számlán, mert legközelebb nem adjak meg ujra a tartózkodási engedélyt.

2015. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1 vagyok, kösz, hogy megerősítettél, jólesik :-)

Nekem van egy érzésem, hogy a kérdező miért nem elégszik meg a válasszal, de nem akarok senkit gyanusítgatni :-)

2015. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15-ös pedig írd csak le nyugodtan ...


14-es: végre, eddig ez a leghasználhatóbb infó, köszi. csak ennek meg az mond ellent, hogy nemzetközi bírálatokban azt olvasom sorra, hogy Andorra szociális hálója elég vacak az európai átlaghoz képest, kivéve az ingyenes eü-t, ez tény, de hogy ezen kívül a többi nem igazán rendezett kérdés.

2015. okt. 10. 13:00
 17/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Én kimondottan Monacorol írtam, a többit én sem ismerem.
2015. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ja értem. Monaco tényleg más tészta. Azért Andorrának megvan a maga őslakossága, bár tény ami tény, azoktól is behaltam, amilyen anyagi szintet előadtak úgy nagy átlagban. és hát leginkább Andorra érdekelne részleteiben, de majd próbálkozok valami chat.hu-féle dolgokkal, sztem előrébb jutok, mármint kifejezetten ottanin, láttam már regelve andorrai tagokat, szal meglátjuk.
2015. okt. 10. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!