Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az alábbi országok közül hova...

Az alábbi országok közül hova lenne érdemes kimennem?

Figyelt kérdés

Külföldre szeretnék költözni egy jobb élet reményében. Angolul, olaszul és franciául beszélek felsőfokon, és belsőépítész-lakberendező és/vagy rendezvényszervező szeretnék lenni. Most fogok érettségizni és külföldön szeretném folytatni a tanulmányaimat. Fő szempontom a közbiztonság és az egészségügy, ugyanis a magyar eü-vel abszolút nem vagyok megelégedve és majd ha egyszer gyermeket vállalok, akkor biztonságban szeretném tudni. A következő országok jönnek szóba: UK, Írország, Norvégia, Németország, Hollandia, Dánia, Franciao., Luxemburg, Olaszo., Kanada és Málta. (Esetleg még Chile és Új-Zéland, de ezek messze vannak.)

Szeretnék kint élőktől személyes tapasztalatokat, véleményeket kapni.

L



2015. dec. 22. 16:53
 1/7 anonim válasza:
73%
Én Németországot javaslom a legjobban, ugyanis elég gazdag ország, és biztonságosnak is nevezhető. Az én rokonaim több mint 10 éve élnek kint és elég jól élnek, pedig csak takarítónő és segédmunkásként élnek, van 2 gyermekük is és eddig még nem panaszkodtak. Maximum ha új országba mész elítélnek némileg a helyiek amiért más állampolgár vagy, de ezt nem tudod elkerülni sehogyan se.. Az UK-t azért nem javaslom mert ott elképesztően lenézik a magyarokat.. A többi helyről pedig nem tudok nyilatkozni.
2015. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat.! Németországon belül Münchent néztem, UK-n belül pedig Skócia fele kacsintgattam, pl Edinburgh vagy Glasgow. Ami meg nagyon tetszik az Izland, arról is szívesen olvasnék infokat.
2015. dec. 22. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is Te vagy... nem tudom, miért kérdezed meg még egyszer? Elég lett volna csak "felhozni" elég egy pont odabiggyesztésével a kérdésedet


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__743243..

2015. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasonló a kérdés de nem írtam ki. En meg csak 2 napja regisztraltam.
2015. dec. 22. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha angolul,olaszul meg franciául beszélsz akkor hogy jön a képbe Németország Norvégia Chile meg Hollandia?
2015. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert figyelembe veszem az összes lehetőséget es simán megtanulnom a fent említett orszagok nyelveit , egy új nyelvet megtanulva egy új világot is megismerek.
2015. dec. 22. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!