Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti önkénteskedtetek már...

Ti önkénteskedtetek már külföldön a Workaway-en keresztül (vagy más hasonló cégen)? Leírnátok a tapasztalataitokat, és mesélnétek róla egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én most találtam az oldalt (bár már régebben is hallottam róla), és nagyon tetszik. Kíváncsi lennék mások tapasztalataira. Mesélnétek egy kicsit? :) Hogy hol voltatok, mit kellett csinálnotok, mennyire volt nehéz, illetve fárasztó a munka, mennyire voltak megértőek, kedvesek az emberek? Illetve még visszatérve a munkakereső részéhez: Hányszor fordult elő, hogy elutasították a jelentkezéseiteket? Vagy egyből elfogadták?

Álmaim szigetére, Rarotongára így szeretnék eljutni egyszer, de az még nem most lesz, viszont a nyáriszünetre is néznék valamit Európában. Ti mit ajánlotok? (Ne legyen drága a repjegy/vonatjegy/buszjegy) Osztályból én vagyok a legjobb angolos, bár vannak nyelvtani hibáim, de azért nagyjából eltudok beszélgetni az emberekkel angolul. Illetve spanyolt tanulok nem régóta, meg az olasz is érdekel. De igazából szinte bármelyik ország érdekelne (a környező országokon kívül). Ti melyik országot, esetleg régiót/várost ajánljátok, illetve milyen munkakört? A nyáron leszek 18 éves, és lány vagyok.



2016. febr. 2. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!