Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Merre érdemes nyaralni?

Merre érdemes nyaralni?

Figyelt kérdés
Adott 2gyermekes család,9 és 11évesek.1millió+költópénz körüli nyaralást keresek.Voltunk már Tunézia,horvátország,Török.o ,idén más merre szeretnénk menni.Első körben Kanári szigeteket néztem,de nem lenne rossz más alternatíva,mert valahogy nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy Tenerife a jó célpont.Valami hasonló adottságú hely mi lenne még ami 1.5 millióból költőpénzzel együtt kijön?
2016. febr. 16. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha ránézel a térképre és olyan helyet keresel, ahol nagy kék víz van, sokat nem fogsz tévedni.

Mondjuk azzal a másfélmillióval kicsit föléje lőttél, az itt válaszolók egy jó része ennyi pénzből évekig nyaral, és nem egyszer.

Olvass sokat. Akkor például meg fogod érteni, Tenerife ugyan elég messze van és drága, viszont nem feltétlenül nyáron kell meglátogatni. Akármilyen jó hely is.


Tehát sok szerénységet javasolnék, és nem fogod megúszni az olvasást, tanulást.

2016. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mégis mit szeretnétek csinálni?A tenger az első és legfontosabb szempont?Mert akkor tényleg nem a kanári szigetek a legjobb választás!
2016. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát igen a tenger az első.
2016. febr. 16. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor Kanári kilőve!

Ezért meg fognak kövezni,meg majd jön a sok lehurrogó,de szerintem menjetek Egyiptomban!Ár érték arányban verhetetlen, a vörös tenger meg.......egy csoda!

2016. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó is lenne...de asszony nem szeretne arra menni ...az arab világot most kerülné
2016. febr. 17. 01:43
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha tengerezni akartok, egy milliobol siman kijon pl Mauritius.

Mauritiuson egy jobb 4-5 csillagos szalloda AI ellatassal siman elerheto ezert az arert, ha sikerul egy jo charterjaratot kifogni. Raadasul ezeken a helyeken tobbnyire gyerekklub is van, valamint az AI ellatasban benne vannak a sporteszkozok is. A helyi arak meg nem dragak. Raadasul nem arab vilag, ugyan Afrika, de semmilyen kulon vedooltas nem kell, teljesen europai szinvonalu az infrastruktura, a lagunaik meg gyonyoruek. Igaz hogy ott nyaron van tel, ennek megfeleloen junius-julius nem igazi szezon de mi is ilyenkor szoktunk menni hosszu hetvegezni (igaz mi itt lakunk a szomszedban) mert ebben az idoszakban nincsenek sokan, es a szallodakban is rengeteg promocios ajanlat van. Viszont majus-szeptember kozott esik a legkevesebbet az eso, es ekkor is teljesen korrekt furdoido van. Jo, nem 28 fokos az ocean, hanem mondjuk 22-25 de siman elviselheto.

Tenerifen voltam, az valoban inkabb kirandulohely, az ocean maximum Los Christianosnal furodheto, ha nem szereted a hideg vizet, egyebkent max 21 fokos a legmelegebb honapokban. Emellett megmondom oszinten, hogy nekem nagyon rossz tapasztalatom van, mi pl - pedig egy viszonylag elegans, 4 csillagos apartmanhazban laktunk- de 2 hetig nem aludtunk a reszeg angol vendegek miatt, akik minden reggel hajnali 5-ig uvoltoztek az ajtok elott es korbepisaltak/hanytak a hotelt. Tobben tettunk panaszt, de allandoan csak azt mondtak, hogy sajnos nem tudnak veluk mit csinalni. Nyilvan nem mindenhol ez a altalanos, de ha tehetem, akkor inkabb bevallalok egy messzebbi utat, ahol, bar helyben az arak kb ugyanannyiba kerulnek, de a repjegyarak miatt a viszonylag igenyesebb kozonseg nyaral, es nem pedig az angol munkasosztaly, vagy kozeposztalybeli tinik, szuloi felugyelet nelkul...

Ha viszont olyan tajra vagysz mint Tenerife, es kicsit tobbet bele tudsz tenni, akkor Réunion, itt ugyanis Franciaorszagban vagy, de megis a tropusokon, itt is vannak lagunak (szerintem szebb mint Mauritius), tengerparti villakat mar egesz jo aron tudsz berelni, plane junius-juliusban (augusztusban nehezebb mert az iskolaszunet, kiveve augusztus vege fele mert akkor itt mar kezdodik az iskola), emellett a réunioni nemzeti park a vilagorokseg resze... gyonyoru erdok vannak, ja es a violag legaktivabb mukodo vulkanja is itt talalhato.

2016. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát én 1 milla alatt nem nagyon találtam repjegyet Mauritiusra.....egyébként julius elején mennénk
2016. febr. 17. 16:43
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem keresgéltem túl sokat, de ha majd kicsit nézelődsz, találhatsz akár ilyeneket is.


Mauriciusz 400 euróért. [link]


Tudom, frankfurti indulás és érkezés, de oda wizzairrel 3000 forintos jegyek is vannak...

Csak tőled függ, az egymillióból hány színvonalas nyaralást hozol ki...

Mondom, mi évekig nyaralunk szuper helyeken ennyiből.

2016. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Becsbol is lehet charterjegyeket talalni 3-400 euro kozotti arakon. Erdemes az utazasi irodaknal utananezni hogy van-e pl ures charterjegy olyan jaratokon amik fennmaradnak. Julius eleje pedig ott abszolute nem szezon.
2016. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
basszus keresgélek de amiket kidob a google sehol nincs ilyen olcsón jegy juliusra....
2016. febr. 18. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!