Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Merre érdemes nyaralni?

Merre érdemes nyaralni?

Figyelt kérdés
Adott 2gyermekes család,9 és 11évesek.1millió+költópénz körüli nyaralást keresek.Voltunk már Tunézia,horvátország,Török.o ,idén más merre szeretnénk menni.Első körben Kanári szigeteket néztem,de nem lenne rossz más alternatíva,mert valahogy nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy Tenerife a jó célpont.Valami hasonló adottságú hely mi lenne még ami 1.5 millióból költőpénzzel együtt kijön?
2016. febr. 16. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"ami 1.5 millióból költőpénzzel együtt kijön"

" sehol nincs ilyen olcsón jegy juliusra...."


Hol dobálódzol a milliókkal, hol meg és ócsó jegyet keresgélsz!


"Szegény gazdagok"

2016. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy gazdag vagyok ? A lényeget ki kiemelted "ami 1.5 millióból kijön" Idén ez a keret áll rendelkezésemre s ebből szeretnék megoldani egy szép hetet olyan helyen ahova lehet a büdös életbe nem jutok többet el!Szeretem amikor előítéletek vannak 1-1 mondatból.Van aki autóra költ,van aki magára költ,én idén szeretnék egy extra helyre eljutni.....kinek mi a fontos
2016. febr. 20. 09:12
 13/18 A kérdező kommentje:
Jah és nem olcsó repülni így nagy jelentősége van hogy a repjegy 1 millió vagy 500 ezer a 4főnek
2016. febr. 20. 09:14
 14/18 anonim ***** válasza:

Megpróbálok nem lekezelő választ adni, bár nehéz lesz. Azért, mert ész nélkül állsz neki, és egészen barbár módon gondolkodsz. Hogy más ne mondjak, nyáron a trópusokra menni mindennek a legalja. Elköltesz egy csomó pénzt, fogalmad nincs róla, van-e épp esős évszak vagy sincs, ráadásul a trópusokra nem júliusban kell menni, hanem télen...


De ha őszinte tanácsot adhatok, jelenleg is kaphatsz retúrban repülőjegyet Korfura, Heraklionra, Máltára, Szardíniára, Rodoszra, Szicíliába, fejenként 110 euró alatt!

[link]


az azair.cz oldalán kerestem rá. Nem mondom, hogy fantasztikus árak, mert a mi máltai repülőjegyünk fejenként 50 euró volt a nyár közepére, de a te költségvetésedben még mindig marad ezek alapján 1,4 millió forint elköltendő/és elkölthető keret.


Nézzük a szállásokat. A trivago oldalán kerestem finnyás módon, csakis 5 csillagos hotelekre a mediterrán régióban. [link]

Megjegyzem, a 4 csillagos kócerájok 6000 Ft/éj ártól lettek volna.


Családi szobákra kerestem. De vegyük úgy, hogy kiveszel naponta 30 ezerért valami nagyon menő helyet. Még mindig marad egy valag pénzed.

2016. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolso, miert ne lehetne Mauritiusra juliusban menni ? Mert akkor pont nincs esos evszak ? En itt elek a tropusokon. Mauritiustol 250 kmre. Decemberben- januarban tuti nem kockaztatnek, hogy kifizetek egy valag penzt es esetleg befigyel egy ciklon 4-5 napig amitol beszorulunk a szallodai szobaba es semmit nem tudunk csinalni. Juliusban nem hulyeseg a tropus mert egyreszt az ido jo akkor is (sot nincs tul meleg) - mi tobbszor voltunk mar ott kisgyerekkel raadasul akkor mikor nektek nyar van, itt nalunk meg tel... Raadasul joval kisebb a tomeg es az arak sincsenek az egekben.

Egyebkent meg szerintem 1 millio forintos budzse egy 4 fos csaladnak egyaltalan nem sok, ez kb 4000 euro vagyis ezer euro / fo. Ennyibol egyebkent en megneznem hogy egyes kulfoldi utazasi irodak ajanlataban mi van ezekre a videkekre, elkepzelheto hogy ausztriai vagy nemetorszagi indulassal talaltok jo dolgokat. Repjegykereses eseten pedig nezd meg ezeket az oldalakat : skyscanner, liligo, kayak, trivago. Mauritiusra repulhetsz amugy Dubaion keresztul is.

2016. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amugy meg ami most itt van az szerintem pont hogy nem feher embernek valo. Most jottem vissza a gyerekkel a partrol mert mar nem birtuk, a levego 38 fokos volt, a viz 29. Nem viccelek...
2016. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Örök életemben küzdöttem az előttem válaszadó örök butasága ellen.


Ajánlom sok szeretettel neki Woody Allen bölcsességét, amely az örök balgáknak szól: "Könnyü boldognak lenni, ha semmi más gondod nincs az életben, minthogy mennyi nyálat eressz ki a szádon". Csá.

2016. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként most kapcsoltam hogy egy ismerősöm tavaly nyàron volt Mauritiuson 3 hetet..bàr valami körutazàs keretében s nagyon szuper idejük volt.Köszönöm a 84%-osnak a vàlszokat Mau melett érvelve.De összeségében mindenkinek mert tanultam !
2016. febr. 20. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!