Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az élet Ausztriában?

Milyen az élet Ausztriában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy milyen az élet a fent említett országban? Milyen az oktatás, az egészségügy, a mindennapi elet? Tapasztalatokat szeretnek leginkabb. Egyetemre szeretnek kimenni valahova, tanulni, tapasztalni. Angolul es olaszul felsőfokon beszelek, nyáron kezdek el franciául es szeptembertől németül fogok tanulni. Tudom hogy van meg két évem, de tudatosan szeretnek készülni. Nagyon érdekelne Ausztria, de emellett meg kiváncsi vagyok Kanadara, Svajcra, Németországra, Észak-Olaszorszagra, Franciaországra, Svedorszagra es az Egyesült Kiralysagra. Ezek a célországok, az életemet valamely fent említett országban képzelem el.

2016. febr. 28. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Milyen az élet Ausztriában úgy,hogy nem beszéled a nyelvüket!?Szerintem nem kell hozzá diploma hogy belásd,így reménytelen az élet!
2016. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ha mar most eldől akkor2 ev alatt megtudom tanulni a nyelvet minimum egy középszinten. Es lehet hogy ezt a nyelvet fogom tanulni szeptembertől.
2016. febr. 28. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ttiluu.
ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!