Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A kérdés Utazas miatt szeretne...

A kérdés Utazas miatt szeretnek tanacsot kerni valaki segitene?

Figyelt kérdés

Valami finom receptet szeretnek de nincs otletem mi legyen, tudom van sok recept oldal de egyszeruen valasztani sem tudok valaki velemenyet esetleg kedvenc receptet ha elkuldeni orulnek neki

Bekes megyebol Budapestre utaznank vonattal egy teljes napra



2016. márc. 10. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Utazás? Recept? Mégis hogy kapcsolódik a kettő egymáshoz?
2016. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát most utazok el hétvégén...és mások véleményére vagyok kíváncsi...hogy ki mit vinne esetleg vagy van-e olyan ami jó az ilyen helyzetekre....vajon hogy kapcsolódna ha ezt kérdeztem? de nem nem ezt vártam hogy kérdésre kérdést kapjak..
2016. márc. 10. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Zavaros a kérdésed, nem fogalmaztad meg rendesen. Nem a mi hibánk, ha értetlenkedünk.
2016. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell utazáshoz recept? Vonatjegy legyen nálad ne recept ☺

Ha utazol nem kell magaddal vinni semmi különleges ételt, ha gondolod csinálj pár szendvicset, vigyél gyümölcsöt, diákcsemegét.. De nem kell félni Budapesten is vannak boltok, éttermek ahol van kaja ☺

2016. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!