Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön foglalhatok szállást...

Külföldön foglalhatok szállást 16 évesen?

Figyelt kérdés
Mallorcára mennénk 3-an (16-17-17), tud valaki olyan szállást, ahol 18 alatt foglalhatunk szállást? Vagy esetleg máshol, Spanyolországban vagy azon kívül!
2010. ápr. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Írjatok pár szállásra e-mailt és érdeklődjetek. Valószínű hogy ha 4-ben azt mondják lehet, akkor az 5.-ben is lehet majd, de mielőtt foglaltok valahol szállást MINDENKÉPPEN kérdezzetek rá!
2010. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2010. ápr. 8. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szüleid lefoglalhatnák nektek, aztán ti mennétek el. Én is 16 évesen voltam először egy szintén kiskorú barátnőmmel Spanyolországba, kutya meg nem kérdezte hány évesek vagyunk..:D
2010. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megmondanád, hogy melyik városban voltatok és a szállás nevét?
2010. ápr. 11. 06:56
 5/7 anonim ***** válasza:
L'loret de Marba. Azt amúgy is ajánlom nektek,fiataloknak, mert az egész egy nagy partyhely tele fiatalokkal.:)2x is voltam kiskorúként szülők nélkül ott, az egyik a Hotel Hawai a másikra nem emlékszem mi volt a neve, de egyértelműen amúgy is a Hawait ajánlanám,mert ott nagyon jó a kaja( a kaja mellé járt egy üveg bor is minden vacsorakor és ebédkor és azt is szó nélkül megkaptuk). Amúgy szerintem bármelyik hotelbe is mentek, nem lesz gond. Jó nyaralást nektek.:)
2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úristen a bor nagyon jól hangzik :D, egyébként L'loretben már voltam, mert pár éve szüleimmel egy kempingben voltunk, Calla L'Levado a neve és közel van hozzá Tossa de Mar és onnan hajóval mentünk át L'Loretbe, igazán jó helyek:D de fogalmam sem volt róla, hogy vannak ott ilyen hotelek, ahol kiskorúként megszállhatunk, azt meg pláne nem hogy bármelyik hotelben, ahogy mondtad, köszi szépen :) jah igen és oda ugye a barcelonai reptér van a legközelebb??
2010. ápr. 11. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
De szerintem mielőtt kiutaztok mindenképp foglaljátok le a szállást, és akkor tuti nem lesz belőle gond. Mi busszal voltunk, de Barcelonától 1 órányira van Lloret, úgyhogy szerintem az a legközelebbi reptér. Időpontot tudjátok már? Én is lehet idén újra Spanyolországba mennék vissza, és Sol Travel utazási irodánál egész jó ajánlatok vannak, szerintem nézd meg a honlapjukat.:)
2010. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!