Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért cseszi le a fejemet...

Miért cseszi le a fejemet azért apám mert nem akarok kimenni Amerikába? -többi lent-

Figyelt kérdés
Kint van 1(+ felesége) valamilyen rokon. "Olcsón" megúsznánk a dolgot mert nem kellene az ételért, szállásért fizetni, jövőre nem tehetnénk meg valószínűleg mert lehet, hogy meghal az a nem tudom milyen rokon. Drága apám ordibál, magyaráz, ordibál, lehülyéz, idiótának nevez és ordibál mert NEM akarok kimenni, nem akarok világot látni. Hát tényleg nem! Nem érdekel, még itthonról sem szoktam sűrűn kimozdulni, minden iskolai kötelező és nem kötelező programon -ami kötelező -.-' - amin voltam szétuntam az agyam és örültem, hogy mehettem haza, nem szeretek múzeumba és társaikba járni, nekem ezek dögunalmasak! Nem mellesleg, apámmal nem öljük meg egymást, de mindennap fel*a**uk egymás idegeit, nem akarok vele egy másik országban lenni 10 vagy mit'tom én hány napig, hogy ha biztos nem tetszik, nem érdekes, letojom stb akkor lecsessze megint a fejemet, hogy mekkora hülye, barom meg stb vagyok, hogy nem érdekelnek X dolgok engem. Csak ketten vagyunk, sajnos -szerencsére 10 év után nem sokáig- egy szobában és ágyban -és nem, semmit nem lehetne tenni jelen pillanatban, hogy ne így legyen-. Nem értjük meg egymást túlzottan apámmal, amibe én már belefáradtam, az ordibálásait, beszólásait már mondhatni teljesen megszoktam, öntudatlanul szokott egy nagy barom lenni és lelki fájdalmat okozni, szóval nincs kedvem vele lenni sehol.

2016. máj. 22. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:

amúgy,

14/L

2016. máj. 22. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg egy nagy b@rom lehet az apad, igazad van, minek elmenni egy ilyen unalmas helyre, inkább maradj itthon kockulj es irogass még ki 100 ehhez hasonló értelmetlen kérdést.
2016. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak igaza van, nagy hülye vagy!
2016. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Én sem mennék az usaba soha.Mondjuk hát nem ilyen okokból.Inkább politikai és történelmi okokból,nem azért mert én otthon akarok ülni!Te tényleg nagyon buta vagy,szerintem van oka annak,hogy apád lehülyéz!Remélem ezt a kérdést ő nem látta,mert azt nem éled túl! :D :D :D
2016. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem valamit félreértettél. Milyen rokon az aki simán 10 hónapig befogad? Hogyan kaptok vízumot ilyen hosszú időre?

Egyébként meg ha neked jobb otthon vele egy ágyban, akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy te elkényeztetett, ostoba buta lány vagy semmi nem érdekel. Csak ne csodálkozz, ha 25 évesen te is itt fogod kérdezni, hogy hogyan kell vonaton utazni..

2016. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát te ritka hülye vagy. Van aki soha a büdös életbe nem jut ki oda, inkább örülnél h te eljutsz oda egyszer. Úgy is megbánod ha nem mész.
2016. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

csak az en szemem szurja ki, hogy az allitolagos 14 eves LANY kerdezo meg mindig az apjaval alszik egy agyban?!!?!?!?!?!


"- egy szobában és ágyban -"


egyebkent meg 10 NAPOT irt, nem honapot kis vaksikam ;)

2016. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#2, #4: Kinek mi az unalmas. Engem sosem érdekelt az utazás, és mellesleg rajzolni és írni szoktam inkább, nem kockulni.


#5: Nem 10 hónap hanem 10 nap, de mindegy. Nem jobb, és tegnap már megmondtam, hogy nem érdekel az egész. Kiskoromban nem vittek el túlzottan sok helyre, aztán már nem is érdekelt, szóval félig foghatom erre.


#7: Tényleg 14 vagyok, és nem tudunk rajta változtatni, amúgy is, kb 1 hónap és végre költözünk, és akkor végre lesz először az életben szobám. Nem mellesleg, van egy másik szoba ahol aludhatna, de ott a végre nemrég meghalt nevelőapja úgy összehugyozta mindkét ágyat, hogy nem csak, hogy rohadt nagy foltot hagyott, de még 2 hónap után még mindig szagot is, aztán amikor játszott a pelenka, akkor sz@rszagú volt az egész lakás, az a szoba főleg, szóval én ajánlottam fel apámnak, sőt, erősködtem, hogy jöjjön vissza a szobánkba mert már rossz volt nézni, és nem akartam, hogy apám a sz@r és húgy szagú szobában legyen, akkor inkább már aludjon mellettem.

2016. máj. 23. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha o elmegy te kivel maradsz otthon? Mert egyedul nem maradhatsz.

Tudod milyen szep helyek vannak a vilagban? Amig nem mozdulsz ki addig nem fogod tudni. Egy uj vilag fog a szemed elott feltarulni, es ha neked ennek ellenere sem tettszik es nem erdekel, akkor mondhatod, hogy hagyjanak beken, de ha meg eletedben nem jartal sehol, honnan veszed hogy nem fog tettszeni?

Szerintem ilyen tizeneves lazadasi korodat eled es ezert harcolsz ez ellen ennyire, de ha egy picit kinyitnad a szemed es korulneznel a vilagban latnad, hogy milyen jo sorod van. Masok a Balatonra nem jutnak el, neked meg megadatott, hogy elmenj az USAba. Kivancsisagbol nezz mar be az Eszak-Amerika kategoriaban es lapozd at a kerdeseket es latni fogod hany szaz ember kivankozik az USAba, te meg foggal korommel tiltakozol ellene, ok meg a kezuket odaadnak, ha mehetnenek.

Kerdezd mar meg az osztalytarsaidat hanynak adatik meg, hogy ilyen messzire elutazzon.

Tudom meg gyerek vagy es nehez, de probald meg mas helyebe kepzelni magad es az o szemukkel nezni egy picit a vilagot es lehet hogy kellemesen fogsz csalodni!

2016. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!