Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au Pair Angliában/Amerikában?

Au Pair Angliában/Amerikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy kis infót/tapasztalatokat az Au Pair-rel kapcsolatban. Szeretnék én is ilyenre jelentkezni, de nem tudom pontosan hogy működik. Ügynökséggel lehet csak? Mert hallottam már másképp is, de javítsatok ki, ha rosszul tudom! De igazából mindenre kíváncsi vagyok, a családra, pénzről kapcsolatban, szabadidő és ilyesmik. :) Írjatok le mindent, amit tudtok, mert nagyon fontos lenne a segítség! Köszönöm! :)

2016. szept. 4. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Amerikaba csak ugynokseggel tudsz menni. Angliaba ugynokseg nelkul, en is igy jottem. Heti 100 font az atlag amit az au pairek keresnek, szallas/kaja a csalad allja. Ha van meg kerdesed irj nyugodtan:)
2016. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Angliában 80-90 font az átlag :)
2016. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!