Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki lehet torni raktarbol/gyarb...

Ki lehet torni raktarbol/gyarbol/takaritoi munkakbol Angliaban?

Figyelt kérdés
Aki kiment Angliaba es ilyen helyen dolgozott, de ottragadt 1-2-3 vagy akar tobb evre, sikerult valtani? Ha igen, hogy? A valaszokat elore is koszonom!

2016. szept. 5. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet, ha te magad akarsz. 1-2 év eltetèvel erdemes kilépni ilyen melókbòl mert benne maradsz sokáig.
2016. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kábé én is ezt akarom kérdezni. Már egy ideje próbálkozok kitörni, de eléggé megnehezíti a dolgomat néhány körülmény. 2 gyerekünk van, egyik ugyan iskolás már, másik még kicsi, pár év még van suliig. Takarítok jelenleg 5 órában, párom gyári melót csinál. 9 éve vagyunk kinn lassan. Párom eddig nem nagyon akart váltani, ha lett volna rá lehetősége, akkor talán próbálkozott volna már pár éve, de sajnos nem jönnek úgy ki a dolgok. Majdnem 4 éve vagyok itt, ugye ebből egy év szülésszabi is volt, párom meg majd 9 éve dolgozik ugyanott, mert 2 hétre a kiérkezésünkre ott kapott melót és azóta ott van. Ő gyári melóra vagy soförnek akarna elmenni-főleg kukásautó sofőrnek menne el...aki tudja, hogy mennyit kapnak, annak nem kell magyaráznom, miért:D Kellemes majdnemhogy felelősségmentes meló stressz nélkül, de marha jól fizetik.

Én irodában szeretnék elhelyezkedni, de sajnos csak próbálkozok. Eddig nem úgy jöttek ki a dolgok, hogy akár csak megpróbálhattam volna, de már 1 éve akár léphetnék, de sajnos diplomával itt nem megyek semmire. Angol tanfolyamokra jártam, amire lehetett, a következő lépcső a GCSE lenne....igazából nem sokat lendítene, az angolomon biztos semmit, az önéletrajzomon se szerintem. Végeztem a témában kurzusokat elismert helyekről. Önkéntesként dolgozom mint adminisztrátor és recepciós már február óta, illetve júliustól új helyen önkéntesezem. Járok Jobclub-ba, ahol az önéletrajzomat most sikerült összerakni, magamtól meg összeraktam a cover letter-emet, de még azért fogok járni, hogy interjúra is készítsenek fel. Most adtam le pár napja a jelentkezésemet pár munkára....várok...

én idáig jutottam eddig. 2 gyerek mellett elég nehéz munkát váltani, mert ha nem lennének, agyba-főbe önkénteseznék, sőt most is kinéztem egy szombat délutáni pár órás önkéntes melót, talán arra is jelentekezem, hogy minél több tapasztalatom legyen.

Nagyon szeretnék adminisztrátor vagy recepciós lenni, de ha fél éven belül nem jön össze, akkor feladom és máshová próbálkozom. Sajnos cash handling tapasztalatom sincs, pedig talán már felvettek volna Lidl-be, vagy ilyesmi helyre, de visszadobják emiatt a jelentkezésemet. Ha nem tudok bejutni az irodákba, akkor helyi charitinál önkénteskedem pár hónapig, hogy meg legyen a tapasztalat és utána megyek a Lidl-be...de remélem erre nem kerül sor, mert tényleg nagyon szeretnék adminisztrátor lenni.

De azt hiszem itt a környékünkön mi vagyunk a legszerencsétlenebb magyarok, mert akiket ismerünk, azoknak mind jobb melója van, azoknak is, akik utánunk jöttek, sőt még azoknak is, akik 2 éve vannak itt....a férjem folyékonyan beszél magyarul, és mégis a másik magyar apukának 10 fontos állása van úgy, hogy a yes-no szavakon kívűl abszolút nem tud semmit és nem is hajlandó, és már 5 éve ott dolgozik......az ilyen nagyon tud frusztrálni. És kábé a társaság fele hozzánk jár, hogy ezt meg azt fordítsuk már le, hívjuk már fel, segítsünk már eben-abban, ügyintézésben mit hogy kell..és mi keresünk a legszrabbul....

Szóval hatalmas szerencse kell hozzá, hogy kitörj.

De ne add fel! Én sem teszem! Ha nem jön össze az irodai, akkor a boltolást hajtom.

2016. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha mindenki hozzátok jár segítségért kérjetek érte pénzt

cash handlinget meg egy cherity shopban simán kapsz



biztonsági őr egy tanfolyam elvégzésével gyorsan kap melót nem is fizet rosszúl

2016. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt írtam is, hogy valószínű, ha nem jön be, amit akarok, akkor charity shopban szerzek majd cash handling tapasztalatot, de per pill, nincs több szabadidőm még egy helyen volunteerkedni. Biztonsági őr meg nem akarok lenni.
2016. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!