Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet annak utána nézni...

Hol lehet annak utána nézni hogy mennyi a BKV bérlet támogatás mertéke?

Figyelt kérdés
Legfőképpen arra gondolok, hogy függ e attól hogy 4,6 vagy 8 órásként van e bejelentve az ember.Továbba hogy hany % - ban térítik Budapesten belüli munkába járás esetén.
2016. szept. 23. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A cikkben benne van, hogy helyi közlekedést nem kötelező megtéríteni...

2016. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt megcáfolom.2015 Augusztus 1től már Budapesten belül is! A kérdés csak az hogy a munkáltató hajlandó e többlet adóköltségekbe merülni.
2016. szept. 23. 16:18
 3/5 A kérdező kommentje:
39/2010 (II.26) kormányrendelet
2016. szept. 23. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A bkv a cafeteria egyik eleme. Előző munkahelyemen nem volt semmilyen cafeteria, nem kaptam se bkv-térítést, se mást. A mostani munkahelyemen van cafeteria, van rá egy keretösszeg, és több mindenből lehet választani. Én nem kértem bkv-t, mert ha magánszemékyként veszem, olcsóbb. Én mást választottam a cafeteriába. Szerintem kérdezd neg a munkáltatót, mert minden egyes munkáltatónál mások a feltételek.
2016. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hivatkozott kormányrendelet kifejezetten a helyközi utazásokra vonatkozik. Helyi közlekedés szempontjából azzal az esettel foglalkozik, amikor NINCS reális lehetősége a helyi tömegközlekedés használatára a munkavállalónak vagy azért, mert nincs ilyen szolgáltatás lakó- vagy munkahelye közelében, vagy azt nem tudja használni eü. vagy csaladi okból (kisgyerek). De utóbbi esetben is csak az adóalap csökkentését adja meg.
2016. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!