Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Normafán milyen kirándulási...

Normafán milyen kirándulási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Azaz mit lehetne ott csinálni? :P

Pesti oldalból mennénk, autóval. Még nem voltunk ott, így szétnéznénk ott, stb. :) Hol lehetne letenni az autót és hol lehetne ott mászkálni?


Nézegettem a Google Maps -et, de csak autóutat találtam! :)


2016. nov. 4. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem Normafa, akkor Pest környékére hova máshova lehetne menni kirándulni a hétvégére? Ötlet? :)
2016. nov. 4. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, nekem 10.800 db találatot ad a google a Normafa kirándulás kulcsszóra. Ha nálatok időközben fizetős lett a google, szívesen átküldök párat....
2016. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én speciel egy GYIK felhasználó személyes tapasztalatára lennék/lettem volna kíváncsi, úgyhogy természetesen ment a piros kezű, hüvelykujjal lefelé muató kéz. :)
2016. nov. 4. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

2-es båszdki, neked nagy barátod lehet a gugli, de kérlek ne pont egy kérdések feltevésere való oldalon oltogasd azokat, akik kérdéseket tesznek fel. Kicsit szánalmas, tudniillik.


A Normafára ne kocsival menjetek, jó helyen van az a garázsban is. Fogaskerekűvel felmentek, átsétáltok a Normafához, isztok egy fröccsöt vagy forraltbort a Kőbüfében vagy a Csúcs büfében, megnézitek a panorámát, isztok még egy forralt bort, esztek egy jó rétest, zabáltok lángost, aztán elindultok a János-hegy felé, fél órás séta a gerincen. Van közben pad, rét, jatszótér, kápolna, budi. Felmasztok a János-hegyi kilátóba, váó, aztán lejöttök a libegővel vagy kis séta után a Gyermekvasúttal a hegyről.

2016. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos, egy ilyen, tökéletes válaszra várakoztam! Nagyon szépen köszönöm! :)


Zöldkéz! :P

2016. nov. 4. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Láthatod, nem érdekel a piros kezed.

Úgy gondolom, kétféle kérdező van, az, aki értelmes kérdést tesz fel, és látszik rajta, hogy egy olyan problémánál akadt el, amihez speciális tudás igényeltetik, és az a fajta agyalágyult, aki világ életében hülye volt, és az is marad. Ez utóbbi az a hülyegyerek, aki a telefonját csak játéknyomkodásra használja.

Ha már elárulta a kérdező, hogy piros kézzel jutalmazott, elmesélem neki, hogy én meg ez utóbbi kategóriába képzelem őt.

2016. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm válaszod, megmosolyogtatott! :)

Nem fontos megmagyaráznod, hogy miért van igazad, természetes emberi reakció a bosszúvágy, hogy most jól szúrj oda neki, köss bele stb. :)


A GYIK egy olyan oldal, ahol nyugodt szívvel feltehetünk "hasznos", vagy agyalágyult kèrdéseket, amelyeket a kérdés olvasója vagy hajlandó megválaszolni azt, vagy nem! Ebben az esetben jobban jártál volna, ha az utóbbi csoportot erősíted! Majd meglátod, ha nagyobb és érettebb leszel, megérted! :)


Nem leszek hajlandó reagálni több hozzászólásodra! Erre is csak azért reagáltam, mert nagyon remélem, a jövőben csökkenni fog az ilyen haszontalan válaszolók száma, mint amilyen a Te első hozzászólásod is volt! :)


Üdv!

2016. nov. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!