Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akit kitiltottak Amerikabol,...

Csuti22 kérdése:

Akit kitiltottak Amerikabol, Kanadai hataron at tud jutni Amerikaba? OLYAN VALASZOLJON KEREM, AKI TAPASZTALT VAGY TENYLEG TUDJA!

Figyelt kérdés
Haza kellett jonnom csaladi problemak miatt, eleg nagy problema miatt! Tudom, hogy a torvennyel nem jo jatszani, kerlek ezt mellozzetek! Nagyon szerettem ott elni, es szeretnek vissza menni, es 2 ismerosom megcsinalta, hogy visszament Kanadanal berelt autoval! Koszonom a valaszokat!

2016. nov. 5. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem hülyeségből kérdem, de az nem működik, hogy belép az országba, és egyszerűen megtagadja a személyazonosítást? Tehát még ujjlenyomatot se ad meg semmi. Fogja magát, és egyszerűen belép, és akkor bekerül egy menekülttáborba, ami meg nyitott, és akkor el tud menni bármerre. Európában egy csomóan ezt csinálják.
2016. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Utolsó: vagy terroristának veszik, és lelövik.
2016. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát barátom, akik vállalják azt hogy kimennek amerikába ESTA val és túltartózkodnak azok azt is vállalják, hogy ha egyszer onnan hazajössz vissza már nem mehetsz (legalább is hosszú ideig) tehát ha ezt a módszert választottad és hazajöttél ellőtted a lehetőséget!
2016. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolotam, hogy a kérdés hatására néhány megmondó embernek felmegy majd a vérnyomása és aggresszívan leoltanak. :)

A helyzet az, hogy egyáltalán nem lehetetlen visszamenni, de nem is könnyű. Több tízmillió illegális él az USA-ban...

Én ismerek olyat, akinek sikerült visszajutni. Igaz, az már régebben volt.


A másik pedig, hogy a kitiltás nem életre szól! Általában 5 évre. Olyan ismerősöm is van, akit megfogtak kint illegálisként, és ő is 5 éves kitiltást kapott. Ugyan ez igaz az EU-ban is, 99%-ban maximum 5 évre tiltanak ki egy illegálist.

2016. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hete mentünk át az USA határon, nagyon alaposan leellenőriztek, kikérdeztek, pedig mi legálisan élünk Kanadában. Hiába van új útlevél, a számítógépes rendszerben mindent látnak. Mikor Kanadába jöttem, azt is látták, hogy 10 évvel ezelőtt egyszer ellopták a jogsimat. Én már nem is emlékeztem rá. Egy ismerősünket pedig egy több, mint 20 évvel korábbi dolog miatt küldték haza.
2016. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A határ átlépésnél a személyzet észre veszi, ha valaki ideges. Ilyenkor betűről betűre néznek át mindent. Én nem mennék vissza.
2016. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!