Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek egyedül Spanyolo...

Kiköltöznétek egyedül Spanyolországba fél évre egyedül úgy hogy senkit nem ismertek ott?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból mennék, a kultúra miatt, új embereket megismerni, a nyelvet megtanulni. Közben haza mennek Magyarországra ha kedvem van. Attól tartok hogy egyedül unatkoznék. Könnyen ismerkedem, nagyon jól beszélek angolul (spanyolul sajnos nem de olaszul beszélek és szerintem könnyen megtanulok, így is sokat értek).


Néztem már lakásokat airbnb-n, beszéltem tulajokkal is. Rèszükről nem lenne gond ha hosszabb időt töltenék ott. Több városban gondolkozom 1-2 hónap egy városban majd tovább utazni. Unalmas lenne egyedül kiköltözni? Első héten izgalmas de utána mit lehet csinálni mindig egyedül?


2016. nov. 12. 07:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Én ősszel tervezek kiköltözni pár hónapra. Írtam üzenetet.
2016. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!