Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az élet Új-Zélandon?

Milyen az élet Új-Zélandon?

Figyelt kérdés
Valaki, aki esetleg ott él/élt egy hosszabb beszámolót tudna írni?

2016. nov. 17. 12:50
 1/5 anonim válasza:
Nem éltem ott, de van egy ismerősöm aki élt ott sokáig. Ő nagyon szerette, csak utálta hogy 26 óra a repülőút. Még annyit tudok, hogy a gyermekei megválaszthatták a suliban a tárgyait és egyenruhát kellett hordaniuk. Nem sok, de valami. :)
2016. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vannak blogok, leírások magyarul is, szerintem ne várd el, hogy a kedvedért valaki újra leírja az élményeit vagy az életét zanzásítva, mert neked derogál guglizni vagy akár itt a gyakorin körülnézni

ha van konkrét kérdésed, tedd fel, ha tudok válaszolok

2016. nov. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem gyakorin mindenki azt kérdez, amire kiváncsi éppen. És megnyugtatnálak, hogy a feltett kérdések kb. 70-80%-a (ha nem több) megtalálható a gyakorin kívül interneten. De mire van akkor, ha egy kérdést se lehet feltenni, úgy hogy neked válaszolják meg, mert van mindig valaki, akinek nem tetszik a kérdés és beleköt..?! Ha nem tudsz a kérdéshez hozzáfűzni valamit, akkor ne válaszolj, hajts tovább.

1-es köszönöm:)

2016. nov. 26. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én ezeket a kérdéseket őszintén nem értem. Fordítsuk meg: milyen az élet Magyarországon? Hát szerinted a Mészáros Lőrinc meg a Lakatos Leonárdó a cigánysorrol azonos választ fog adni? Ha valaki leírja a Neten a maga élményeit az érdekes magában de nem válaszolja meg a "Milyen az élet Új-Zélandon" kérdést, az tuti.


Én is kapom ezeket a kérdéseket, mert Vancouverben élek, hogy milyen az élet itt. Hát, azt tudom, hogy az én életem milyen, és azt is tudom, hogy mivel otthonról dolgozom és viszonylag jól keresek, a legtöbb ember élete... nem olyan, mint az enyém.

2016. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a ""hasznos"" kommentet, máskor tartsd magadba:)
2016. dec. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!