Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarországon milyen nem...

Magyarországon milyen nem fapados légitársaságok vannak név szerint?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne esetleg linkben,hogy mik az áraik ill.ha lehet magyar nyelvű honlapjuk van.
2016. nov. 26. 01:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Ugye tisztaban vagy vele, hogy a fapados nem azt jelenti, hogy fapadokon ulsz? :D"


Szerintem nincs tisztában vele...

A kérdése alapján teljesen tapasztalatlan, valószínűleg még repülőgépet sem látott életében csak úgy, hogy felnézett az égre.

2016. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
[link] Azt ne várd, hogy kiírjam melyik milyen. Fogod és meggooglizod melyik fapados és melyik nem.
2016. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb kérdés lenne,hogy milyen fapados légitársaságok vannak.Mivel az alig van néhány: [link]
2016. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

> Nem akarok fapadissal menni,de szeretnék utazni. Csak nem tudom melyik járat nem fapados.


A fapados az egy szolgáltatási szint, megfelelő árszínvonallal. Attól függ, hova és miért mész. Az esetek túlnyomó többségében Európán belül teljesen mindegy, hogy fapados vagy sem, figyelj oda a csomag- és egyéb díjakra és kész.


A nagy kérdés az "egyéb" esetekben van. Ha késik, sőt törlik a gépet. Ilyenkor mi van? Mennyi rugalmasságod van? Belefér, hogy esetleg csak másnap mész? Nekem volt olyan, hogy esti Air France géppel akartam menni és másnap délelőttre nekem Párizsban kellett lenni, pont, ezt megmondtam nekik, megoldották, Lufthansára tettek, müncheni átszállással. Ezt pl. Ryanair úgy oldotta volna meg, hogy kiröhög. Olyan egy kicsit, mint a biztosítás, csak fordítva: arra bazírozol, amire jó esélyed is van, hogy minden rendben lesz.

2016. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de utaztam repülőgéppel többször már és tisztában vagyok Vele,hogy nem.fapadokból van,de.úgy látom te nem vagy azzal teljesen tisztában,hogy mégis az melyik. A kérdésre választ konkrétan nem kaptam.
2016. nov. 27. 19:23
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor keresgeljel :D. Itt tovabbra sem a titkarnod senki sem :D.
2016. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kaptál kiindulópontot, a többiért meg megdolgozol, csillagom, amennyiben saját szervezésben kívánsz utazni. Ha meg neked ez derogál, akkor betipegsz egy utazási irodába, megadod a paramétereket, beleértve, hogy nem kívánsz fapadossal utazni, aztán átutalod nekik a pénzt, amiben benne van a munkadíjuk is.
2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Aegean Airlines

Aer Lingus

Aeroflot

Air Algerie

Air Canada Rouge

Air China

Air France

Alitalia

Austrian Airlines

Belavia

British Airways

Brussels Airlines

Bulgaria Air

Czech Airlines

EgyptAir

Emirates

Finnair

Iberia

KLM

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Qatar Airways

Scandinavian Airlines

Swiss International Air Lines

TAROM

Turkish Airlines

El Al

2016. nov. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17 es. Te neked nincs sok tapasztalatod ezek szerint,mert.ezek úgy b.s.nk át hogy azt se tudod hol vagy! Ezek az irodák eladják a fapados jegyeket dupla árban és beigernek bármit.
2016. nov. 28. 21:46
 20/25 A kérdező kommentje:
18. Kösz. Ezek mind indulnak Magyarországról?
2016. nov. 28. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!