Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az a hely ahova 200-250...

Melyik az a hely ahova 200-250 ezerből elmegyunk nyaralni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk valami szép helyre elmenni, mindegy hogy belföld, vagy külföld. (Férj,Feleség, gyerek (féléves)) kb 7-10 napra

2017. jan. 6. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, Románia olcsó, lehet ennyiből egy hétre családostul menni.


Magyarországon belül Tihanyt vagy Szarvast ajánlanám, de lehet, hogy ennyiből nem jön ki.

2017. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Horvátországot is meg lehet járni ennyiből.
2017. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Donald J. Trump ***** válasza:
Csehország, Szlovákia, Dél-Lengyelország vagy olyan magyar táj, amin nem vagytok ismerősek. Szerintem Ukrajnának vagy Fehéroroszországnak is vannak érdekességei, de azok már nem azok a tipikus nyugatias kényelmes turistaterep - kell hozzá, hogy valaki élvezze a vadkeleti kalandozást meg oda a gyereket sem vinném. Fél évesen amúgysem sok fog marad meg neki az útból, de nektek nagy teher - nem tudjátok lepasszolni valamelyik rokonnak? Ezeken kívül Horvátország, Ausztria és társai nyáron szerintem felejtős, ezekre a helyekre max. előszezonban március-április.
2017. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Horvát, Görög, Bulgária, Albánia esetleg Portugália és Spanyolország, azért ez már nem olyan kevés pénz.
2017. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kevés pénz, nagyon sok helyre el lehet jutni ennyiből. Ráadásul fogalmunk sincs arról, hogy a szépség bámulásán kívül mit akartok csinálni.
2017. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szepseg bamulasan kivul nem sok mindent. Pihenni szeretnenk! A gyereket le tudnank passzolni csak en nem szeretnem, tudom lesz vele baj, de akkor vagyok nyugodt ha magam mellett tudhatom.

Ennyi hely kozul valaszthatnek? Kicsit szetneztem a szallasoknal de eleg dragak.. Hogy tudnek ebbol a penzbol pl Gorogbe vagy Spanyolba menni? Azt hittem ez max a balatonig eleg. Nem vagyunk jartasok nyaralas teren ezert is kerdezek ennyit. Koszonom a valaszokat!

2017. jan. 7. 19:13
 7/7 anonim válasza:

Last minute akciókat kell venni. Nagyon jók, érdemes körülnézni közöttük😉

Ezt az oldalt ajánlom: [link]

2017. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!