Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 65 ponttal max vitt ponttal...

65 ponttal max vitt ponttal szerintetek behívnak a Veres Pálné gimibe? Mindenki nagyon elrontotta a matekot ma írtuk ugy h valoszinu lejjebb lesz a ponthatar! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem:( osztalytarsam anno 79-et irt+majdnem mindenbol otos volt (4,7-es atlaga volt asszem), de megcsak be sem hivtak,pedig a mi evunk orszagos atlaga is eleg gyaszos volt.

De nincs vagy nem lesz majd itt esetleg valamilyen ideiglenes felveteli sorrend? Ha azt megneznenk, mar pontosabbat lehetne mondani, mivel ha tenyleg orszagos szinten mindenki nagyon gyenge lett, lehet, hogy nagyon lemegy a ponthatar. Viszont akkor fel kell keszulnod ra, hogy nagyon meg kell kuzdened a bentmaradasert.

2017. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ja es kerlek ne erezd bantonak a valaszom, nem annak szantam, csak en is es sok osztalytarsam, ismerosom is hasonlo szitukban volt. Meg kell jelolni mindenkeppen egy kicsit gyengebb sulit is (persze nem a legocskabbat),mert az ilyen versenyistallo jellegu helyek iszonyatosan magasra teszik a kovetelmenyeket, egy atlagos vagy jo (szerintem a 65 jonak mondhato) felveteli oda nem eleg.
2017. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hol kereshetnék ilyet ideiglenes átlagot a felvételikről? És szerinted a Madáchba? Oda nagyon sok mindenkit behívnak!??! De amúgy persze beírtunk gyengébebket is például Xantus!
2017. jan. 21. 17:28
 4/20 anonim ***** válasza:

A Madach kb.hasonlo kategoria vagy meg erosebb talan, mindketto toplistas iskola :$ a Xantusba jar egyik tavolabbi rokonom, szerinte nagyon jo suli es bar nem olyan felkapott, mint az elobbi ketto, de egyaltalan nem is rossz. A negativum, hogy en is akartam oda jelentkezni, de itt a neten nagyon sok rosszat olvastam rola. A ponthataraikat sajnos nem ismerem, de ennek megfeleloen valoszinuleg kevesebb. Viszont fizetos, ugye tudod?

Ezt a felveteli jegyzeket pedig a weblapon erdemes keresni, szobeli utan szoktak feltenni nem sokkal altalaban.

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azert en meg adok eselyt annak hogy behivnak a vpg vagy a madachba!
2017. jan. 21. 18:58
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem csak a matekot rontottad el, hanem ennek a kérdésnek is a helyét...
2017. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miert is?
2017. jan. 23. 09:57
 8/20 anonim ***** válasza:

Mert az utazás főcsoportba tetted :D :D :D ...és még mindig nem jöttél rá.

Nem lehet, hogy a figyelmetlenséged miatt rontod a matekot is?

2017. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Veletlenul tettem oda de sztem ez nem baj hiszen most keszitettem ezt az oldalt es azt se tudom hogy mukodik de az fix hogy nalad inteligensebb vagyok es nem azert rontottam el hanem nehez volt nagyon
2017. jan. 24. 07:42
 10/20 anonim ***** válasza:
...akkor ha már ennyire inteLLigens vagy, már csak a szót kellene megtanulnod helyesen leírni, hogy használni is tudd, és ne mosolyogjanak meg érte... :D
2017. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!