Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 65 ponttal max vitt ponttal...

65 ponttal max vitt ponttal szerintetek behívnak a Veres Pálné gimibe? Mindenki nagyon elrontotta a matekot ma írtuk ugy h valoszinu lejjebb lesz a ponthatar! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 13:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mit oltogatsz mar????? Es mi az h ne mosolyogjanak meg erte
2017. jan. 24. 11:53
 12/20 A kérdező kommentje:
Mit oltogatsz mar? Es mi az h ne mosolyogjanak meg erte?
2017. jan. 24. 11:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy tanuld meg leírni a szót, ha már használod a nagy intelligenciádba, ami mutatja, hogy hogy az utazás témakörbe tetted fel a kérdést :D aztán légy büszke magadra, ha felvesznek valahova :D... de azért javíts a PISA teszteden, mert a szövegértés marhára nem megy neked.
2017. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kepzeld el nem rossz a szovegertesem kituno tanulo vagyok es jo iskolaba jarok!!! Nem kell az oltogatasod hiszen mar egy kedves szemely leirta a kerdesemre a valaszt!! Es gondolom neked nem volt felvetelid hiszem ,,PISA'' tesztnek nevezed!!! Nagyon magy megmerettetes es nem csak egy teszt
2017. jan. 24. 13:11
 15/20 A kérdező kommentje:
Es azt h miert oda tettem mar leirtam de leirom megegyszer ha ilyen jo a szivegertesed es a memoriad h veletlen volt
2017. jan. 24. 13:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy javíts a szövegértéseden, mert NEM neveztem a felvételit PISA tesztnek.. viszont leírtam, hogy javíts egy kicsit rajta (szövegértés) mert el fogsz azon hasalni....majd amikor jön a nemzetközi teljesítmény mérése. :)
2017. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként abban igazad van..tényleg nem volt felvételim sem középiskolában, sem főiskolán, sem az egyetemen :D mert az eredményeim alapján vettek fel mindhárom helyre.
2017. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nekem is tokeletesek az eredmenyeim de mar kotelezo mo demkinek
2017. jan. 24. 13:37
 19/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a PISA-tesztet nem degradalasnak irta0 a kommentelo, ez egy nemzetkozi felmeres, ami egyebkent egy olasz varosrol kapta a nevet (es amugy Piza-nak kell ejteni). Mondjuk azt pont nem tudom, hogy 8.-ban kell-e irni, de lenyeg, hogy nem bunkozni akart a valaszolo.
2017. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Hello :)

Én 72 pontot írtam kitűnő vagyok és még így se biztos hogy behívnak a Madáchba de nagyon nagyon reménykedek :)

A Veres Pálnét is megjelölöm az is erős

Őszintén szerintem 65 pont kevés hogy behívjanak de szurkolok :)

2017. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!