Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy világkörü...

Mennyibe kerülne egy világkörüli út hajóval ami legalabb 3-4 hónapos?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Milliok. Sok millio.


[link]

2017. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tenyleg jo dragak. Es itt meg nincs is olyan amilyenre gondoltam.
2017. febr. 28. 23:48
 3/6 mytravel ***** válasza:
Tudok neked ajánlani egy utat 4M Ft-ért? 119 nap Genova-ból indul. Ha érdekel szolj.
2017. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagyfater ***** válasza:
25%
Három-négy hónapos hajóút?! Van fogalmad arról, mit jelent ennyi időt eltölteni egy imbolygó szerkezeten, egérlyuknyi kabinban aludni-tisztálkodni, napokig, vagy akár egy hétig is csak a tengert/óceánt látni magad körül, és hónapokig azt enni, amit ki tudja milyen körülmények között főznek azon a hajókonyhán, amit az utas még véletlenül se lásson meg? Ezt azért a helyedben meggondolnám....
2017. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy 4-5 csillagos, medences , ettermes hajon nem lenne ezzel gond.
2017. márc. 2. 21:05
 6/6 A Tengerész ***** válasza:
Nehogy már komolyan vedd a 4-est! Gondolom életében nem volt messzebb mint metróval Kőbányán és vendéglőben sem evett soha. A kérdésre meg, luxushajón magyar zsebnek (mert gondolom nem Mészáros Lőrinc vagy álruhában) megfizethetetlen, felejtsd el! Én is nagyon szerettem volna utasként hajózni, de csak elektrikusként sikerült, de te már erről is lecsúsztál, szétlopták a MAHARTot.
2017. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!