Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Korfut néztük ki nyaralás...

Korfut néztük ki nyaralás helyszíneul, azon belül Sidari vagy Moraitika lenne az úti cél, kisgyerekkel mennénk. Június vége szeptember eleje ami leginkább szamitasba jöhet. Ki melyiket ajánlja? Többi lent

Figyelt kérdés
Érdemes e ilyenkor menni, Mikor érdemes menni amikor nincsenek esőzések és viszonylag meleg a tenger?

#Korfu #Moraitika
2017. márc. 15. 20:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi szeptember 20 utan voltunk par eve. 8 nap alatt egy delelott volt 20-30 perc eso. Mivel autoval voltunk, minden nap mashol strandoltunk a sziget mas-mas pontjain, de mindenhol nagyon kellemes volt meg a viz. Moraitikan nem voltunk, Sidariban igen, nekem mint strand az tetszett a legkevesbe, viszont kisgyermekkel valoszinuleg az egyik legjobb valasztas, mivel nagyon lassan melyul es nem nagyok a hullamok.
2017. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Korfun Sidari és Kavos a két legrosszabb választás! Moraitikára menjetek inkább,ott is lassan mélyül és egyszerűbb bejárni a szigetet! Június végén menjetek inkább,szeptember már rizikósabb! Igaz nem hosszú ideig esik ha esik,de június kiszámíthatóbb! Hová,melyik szállásra mennétek?

Vagy ha nem szeretitek a nagy tömeget,akkor Benitses is jó választás,onnan Moraitika vagy 6km.

2017. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Szia a mimosat néztem sidariban
2017. márc. 16. 19:53
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem a Mimosával van baj,hanem Sidarival! Egyébként közvetlen parton van,medencés, szép hotel!
2017. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Moraitikan viszont nem inkább kavicsos a part?
2017. márc. 25. 13:06
 6/29 anonim ***** válasza:

Homok-kavics/nagyon-nagyon apró/vegyesen!


Ezt nézd át! [link]

2017. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tud valaki Benitsesrol infót? Járt már ott valaki? Milyen a part?
2017. márc. 29. 12:45
 8/29 A kérdező kommentje:
Többek között azért került szóba Sidari mert homokos, nagyon lassan mélyülő. Benitses szerintem nem ilyen úgy láttam hogy ott nem kell sokat gyalogolni az úszáshoz, nem biztos hogy egy kisgyerekkel veszélytelen.
2017. márc. 29. 12:47
 9/29 anonim ***** válasza:
Paleokastritsan volt egy kek zaszlos strand, ami eleg lassan melyult es nagyon szep tiszta volt a viz. De amugy Korfuvarostol felfele a keleti oldalon valamint az eszaki reszen a szigetnek tele van lassan melyulos strandokkal. Szerintem valamit fogtok talalni.
2017. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Paleokastritsan a leghidegebb a víz! :)
2017. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!